Има ли качествени колбаси?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот Jully » 11 Авг 2015, 15:35

Има фирми, които предлагат истинско месо, просто трябва да се разтърсичовек. търсете по био магазините, както и във фирмените месарски магазини! :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот moni.sparrow » 19 Авг 2015, 14:41

Jully написа:Има фирми, които предлагат истинско месо, просто трябва да се разтърсичовек. търсете по био магазините, както и във фирмените месарски магазини! :)

По био магазините продават месооо?! Аз смятах, че най-близкото до вид животински продукт в тези магазини е тофуто :lol:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот Yunona » 20 Авг 2015, 11:36

moni.sparrow написа:По био магазините продават месооо?! Аз смятах, че най-близкото до вид животински продукт в тези магазини е тофуто :lol:


Да, Мони, продават :) -и месо, и млечни продукти. Предполага се, че животните са гледани по "био" начин - хранени са с био фураж, не с изкуствени храни, не са третирани антибиотици, хормони и т.н. Не знам доколко е истина и как се контролира всичко това, но това е друга тема.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот moni.sparrow » 20 Авг 2015, 13:26

Yunona написа:
moni.sparrow написа:По био магазините продават месооо?! Аз смятах, че най-близкото до вид животински продукт в тези магазини е тофуто :lol:


Да, Мони, продават :) -и месо, и млечни продукти. Предполага се, че животните са гледани по "био" начин - хранени са с био фураж, не с изкуствени храни, не са третирани антибиотици, хормони и т.н. Не знам доколко е истина и как се контролира всичко това, но това е друга тема.

Много интересно досега не съм влизала в такива магазинчета, т.е. като се замисля виждала съм кисели и пресни млека, но не и месо, а колбаси има ли или си е прясно/замразено месото :roll:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот Yunona » 20 Авг 2015, 15:08

moni.sparrow написа:
Yunona написа:
moni.sparrow написа:По био магазините продават месооо?! Аз смятах, че най-близкото до вид животински продукт в тези магазини е тофуто :lol:


Да, Мони, продават :) -и месо, и млечни продукти. Предполага се, че животните са гледани по "био" начин - хранени са с био фураж, не с изкуствени храни, не са третирани антибиотици, хормони и т.н. Не знам доколко е истина и как се контролира всичко това, но това е друга тема.

Много интересно досега не съм влизала в такива магазинчета, т.е. като се замисля виждала съм кисели и пресни млека, но не и месо, а колбаси има ли или си е прясно/замразено месото :roll:


Рядко влизам и аз в подобни специализирани "био" магазини, но в "Био маркет Балев" съм виждала наденици, шунка, сирена. Сурово или замразено месо нямаше.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот YoLindi » 20 Авг 2015, 16:31

Да, има едно малко магазинче, пак био до вкъщи и там има и охладени меса, но не съм се заглеждала, така че само да искаш, варианти има всякакви!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот LEILA » 21 Авг 2015, 16:12

YoLindi написа:Да, има едно малко магазинче, пак био до вкъщи и там има и охладени меса, но не съм се заглеждала, така че само да искаш, варианти има всякакви!

Ама това е прекрасно да можеш да си купиш нещо, което е гледано като истинско домашно животно и дори не е необходимо да имаш село :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот Alexandrina » 25 Авг 2015, 11:27

ами има,аз залагам на Тандем, имаше и една шунка на Никас,беше много вкусна,амо скоро не съм я виждала по магазините.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот Mauritius » 25 Авг 2015, 12:58

Alexandrina написа:ами има,аз залагам на Тандем, имаше и една шунка на Никас,беше много вкусна,амо скоро не съм я виждала по магазините.

Не е ли по-добре да се купуват вносни такива, да кажем имаше една шунка, нарязана, мисля, че беше немска, но не помня фирмата, поне на мен ми се видя доста по-добра от това, което съм яла досега :idea:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Има ли качествени колбаси?

Мнениеот кора-бия » 02 Сеп 2015, 11:11

От къде може да се намери вносна такава? :roll: На Тандем са вкусни да :)
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта