Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот borkova » 20 Май 2015, 16:24

Освен алоето четох, че има и други детоксикиращи напитки, които можем да си приготвим от плодове и зеленчуци, като под сокове имам предвид смутита!

Не знам кои плодове и зеленчуци биха могли да изгарят мазнините дотолкова, че подобни смутита да ни отслабнат :roll:
12d.jpg
12d.jpg (16.76 KiB) Прегледано 935 пъти
Предполагам, че ако караш на течна диета само, няма начин да не отслабнеш, обаче в други случаи :arrow: давам примерда ядеш мазни баници и да си преглъщаш с изгарящи мазнините смутита, то няма да ти повлияе кой знае колко :idea: :roll:

Е, вие правили ли сте такива сокове, с които да се изгарят мазнини, а въобще съществуват ли? :roll:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Май 2015, 16:30

Сигурно има, но никой сок не е в сила да се пребори с порция пържени картофи с майонеза и кетчуп :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот exotic » 20 Май 2015, 16:36

Разбира се, че няма как, но течната диета е добър избор, въпреки това не зная колко бързо се възвръщат след това тези килограми, надявам се и да не разбера никога!
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот gomez123 » 20 Май 2015, 16:41

Много от храните съдържат в себе си антиоксиданти, най-вече плодовете и зеленчуците, така че е нормално тези смутита да дават такъв ефект!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот Pipilota » 21 Май 2015, 09:37

exotic написа:Разбира се, че няма как, но течната диета е добър избор, въпреки това не зная колко бързо се възвръщат след това тези килограми, надявам се и да не разбера никога!

хаха :) Мисля, че бързо се връщат, но ако човек сериозно гледа на нещата няма да позволи връщането им. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот Mamacita » 21 Май 2015, 09:46

Pipilota написа:
exotic написа:Разбира се, че няма как, но течната диета е добър избор, въпреки това не зная колко бързо се възвръщат след това тези килограми, надявам се и да не разбера никога!

хаха :) Мисля, че бързо се връщат, но ако човек сериозно гледа на нещата няма да позволи връщането им. :)

М това не го разбирам цял живот с ограничения, затова си мисля, че е добре да се правят да кажем 4 дни, такива диетични и останалите да си на спокойствие...
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот Kaya » 21 Май 2015, 10:45

Mamacita написа:
Pipilota написа:
exotic написа:Разбира се, че няма как, но течната диета е добър избор, въпреки това не зная колко бързо се възвръщат след това тези килограми, надявам се и да не разбера никога!

хаха :) Мисля, че бързо се връщат, но ако човек сериозно гледа на нещата няма да позволи връщането им. :)

М това не го разбирам цял живот с ограничения, затова си мисля, че е добре да се правят да кажем 4 дни, такива диетични и останалите да си на спокойствие...

Не тва ще ме депресира, повечето дни на седмицата ще съм на диета, а през по-малкото ще ям, тцък. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Май 2015, 10:53

Ами може да опиташ да пиеш, а не да ядеш, тея течните храни между основните хапвания май са от диетичните повечето, говоря за шейкове разни :roll:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот Kaya » 21 Май 2015, 11:21

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Ами може да опиташ да пиеш, а не да ядеш, тея течните храни между основните хапвания май са от диетичните повечето, говоря за шейкове разни :roll:

Не е удачно за всяко място обаче. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Съществуват ли сокове, които да изгарят мазнините?

Мнениеот Lilly_milly » 21 Май 2015, 11:33

В много плодове се съдържат актиоксиданти, затова е хубаво да се намери кои плодове са с по-високи концентрации и да си хапваш основно от тях, така хем сит, хем ще слабееш или пък да си оправиш такива фрешове - ябълка, грейпфрут, портокали, които да те антиоксидират :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта