Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот ramimni » 21 Май 2015, 16:05

Да си призная клекалото винаги го асоциирам с тоалетните от училище, които винаги са били под всякаква критика :oops: Невероятно гнусно ми се е виждало и си спомням, че в началните класове не припарвах до тоалетните точно поради тази причина :arrow: смрад, мръсотия, невероятно гнусна история. :(

Факт е обаче, че си имат особени ползи, особено за хората с проблемни, лениви черва, но вие представяте ли си да имате клекало, вместо тоалетна у дома :roll: Според мен е нехигиенично, когато става въпрос за дом, но за обществено място мисля, че е по-добрият вариант, тъй като по-трудно би могъл да се докоснеш до нещо, което не желаеш :idea: :idea:

Е, бихте ли направили добро на червата си, като сложите клекало у дома си, вместо тоалетна и това ли е единствената причина, която би ви накарала да смените удобството на седенето с клеченето? :roll:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот nadqta » 21 Май 2015, 16:07

И аз имам само лоши спомени от клекалата, най-вече заради обществените тоалетни и не, в никакъв случай не бих подменила едното с другото, смятам клекалото за доста по нехигиенично за вкъщи!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот gomez123 » 21 Май 2015, 16:11

Иииииииуу, това е гадно :oops: Не бих направила такова нещо, нещо и то за собствения ми дом, където трябва да ми е приятно и уютно, а и стига да иска човек винаги може да се използва тоалетна и по другия начин, така де, с малко повече гимнастики, но въпреки това може... ако то това зависи здравето му!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2015, 16:14

Е тва ми е мечта и биде искам да имам. :lol: :lol: :lol: А сериозно - не бих разбира се, не е удобно, ще ми се смелят краката на тая тоалетна.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Jully » 21 Май 2015, 16:37

nadqta написа:И аз имам само лоши спомени от клекалата, най-вече заради обществените тоалетни и не, в никакъв случай не бих подменила едното с другото, смятам клекалото за доста по нехигиенично за вкъщи!

Да, особено в училищата като деца. Може би е по-хигиенично за обществените тоалетни, защото не се допираш до нищо, както се случва с тоалетната чиния, но за вкъщи ми се вижда абсурдно. Не бих си сложила клекало, не е удобно, най-малкото.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Anka » 21 Май 2015, 17:09

Разбира се, че не бих сложила, ужасно е и неудобно, а и не изглежда изобщо приятно и красиво. :P
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Май 2015, 08:46

У нас имаме клекало в едната баня, баба ми много държеше да имаме точно такова.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Jully » 22 Май 2015, 09:54

Monika_Spasova написа:У нас имаме клекало в едната баня, баба ми много държеше да имаме точно такова.

Добре де, как го използвате, не е ли много неудобно??? А особено баба ти, явно жената има някаква желязна воля. :))
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Май 2015, 10:17

Jully написа:
Monika_Spasova написа:У нас имаме клекало в едната баня, баба ми много държеше да имаме точно такова.

Добре де, как го използвате, не е ли много неудобно??? А особено баба ти, явно жената има някаква желязна воля. :))

Само тя си го ползва жената, така си е свикнала :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли сложили у дома си клекало, вместо тоалетна?

Мнениеот Mamacita » 25 Май 2015, 15:56

Ама едно време не са имали лениви черва и проблеми със запек, нали, докато сега се чудим какви билки да пием, та да ни облекчи :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron