Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот zara_iv8 » 09 Юни 2015, 11:27

Най-много се караме за дистанционното :D :D :D кой какво ще гледа,не че в др стаи няма тв, ама в спалнята си е най-добре човек да се излегне и да си гледа :D :D :D
zara_iv8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Юни 2015, 11:20

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Rali_hr » 09 Юни 2015, 11:37

zara_iv8 написа:Най-много се караме за дистанционното :D :D :D кой какво ще гледа,не че в др стаи няма тв, ама в спалнята си е най-добре човек да се излегне и да си гледа :D :D :D

О, да и аз обичам да гледам в спалнята, но понеже се усетих, че прекалявам с това удоволствие, телевизора от спалнята замина за подарък на село. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Апр 2016, 14:41

Напоследък се караме много често за времето, което прекарваме навън. :) Той е по-скоро домушар и предпочита да е вкъщи, а аз обичам да излизам повече. :) Съответно постоянно правя уговорки, а той все се сърди. Но ако оставя на него ще излезем веднъж на 5-6 месеца!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот penelopa » 20 Апр 2016, 09:36

Дежурните глупости са за миенето на чиниите и разхвърляните дрехи :mrgreen: . Така и не постигнахми компромис с тях :lol: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Malina » 15 Юни 2016, 14:07

penelopa написа:Дежурните глупости са за миенето на чиниите и разхвърляните дрехи :mrgreen: . Така и не постигнахми компромис с тях :lol: .

Това е безкраен спор! У нас е същото вмомента, аз бременна ходя да се чудя как да мъкна боклуците му, а той хвърля където свари. Или по-скоро оставя всичко на масата, някакви хартийки, от неща, които е ял, а на мен ми се повръща от всеки аромат, а някой път като вляза в хола напоен с мирис на чипс и не мога да сваря да хвърля опаковката и да стигна до тоалетната. И хич не се усеща, а аз говоря ли говоря. Но сега хвърля опаковките сутринта като иде на работа, не че има голям аразлика, но поне не ми се налага да тичам и до коша, директно си отивам в тоалетната. :front:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Юни 2016, 09:38

Malina написа:
penelopa написа:Дежурните глупости са за миенето на чиниите и разхвърляните дрехи :mrgreen: . Така и не постигнахми компромис с тях :lol: .

Това е безкраен спор! У нас е същото вмомента, аз бременна ходя да се чудя как да мъкна боклуците му, а той хвърля където свари. Или по-скоро оставя всичко на масата, някакви хартийки, от неща, които е ял, а на мен ми се повръща от всеки аромат, а някой път като вляза в хола напоен с мирис на чипс и не мога да сваря да хвърля опаковката и да стигна до тоалетната. И хич не се усеща, а аз говоря ли говоря. Но сега хвърля опаковките сутринта като иде на работа, не че има голям аразлика, но поне не ми се налага да тичам и до коша, директно си отивам в тоалетната. :front:

Eeeeeeeeeeeee, това вече е супер гадно! Вдигни му един скандал, как може да не ти влиза в положението, тцтц. Тези мъже заслужават да изкарат една бременност и едно раждане. :mrgreen: :evil:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот pravilno » 16 Юни 2016, 09:59

И мен много ме дразни всеки да си зарязва боклуците, където му падне. Не съм бременна, но това е голямо неуважение според мен. Лапне дъвка и хартийката на масата или на шкафа пред огледалото, ползва салфетка и там си остава. Пък моите са и двама.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Юни 2016, 11:57

pravilno написа:И мен много ме дразни всеки да си зарязва боклуците, където му падне. Не съм бременна, но това е голямо неуважение според мен. Лапне дъвка и хартийката на масата или на шкафа пред огледалото, ползва салфетка и там си остава. Пък моите са и двама.

Хаха двама мъже ли имаш? :lol: :lol: :lol:
Но и мен ме дразнят такива неща, наистина е неуважение, просто жените едва ли не нон стоп са им слугини!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Mon_ton » 16 Юни 2016, 12:34

Сутринта се скарахме, защото аз исках да слезе до магазина преди да тръгне, да ми вземе нещо за хапване. Разяри се голям скандал, само съм стояла вкъщи, да съм отишла да си взема, блабла, ама вместо да слезе той, аз трябва да вземем малката, да я обличам, да я слагам в кенгуруто да слизам по стълбите, защото реве в асансьора после да се качвам пеша и накрая за една баница. После ми вика "много си отслабнала"... еми що ли! Няма да ям, протестирам. :mad:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви са най-големите глупости, за които сте се карали с половинката?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юни 2016, 13:03

Mon_ton написа:Сутринта се скарахме, защото аз исках да слезе до магазина преди да тръгне, да ми вземе нещо за хапване. Разяри се голям скандал, само съм стояла вкъщи, да съм отишла да си взема, блабла, ама вместо да слезе той, аз трябва да вземем малката, да я обличам, да я слагам в кенгуруто да слизам по стълбите, защото реве в асансьора после да се качвам пеша и накрая за една баница. После ми вика "много си отслабнала"... еми що ли! Няма да ям, протестирам. :mad:

Основателно си се разсърдила! Мъжетег понякога не мислят изобщо как да ни улеснят!
Вчера в най-голямата жега, бях на маникюр, разбрахме се с моя да мине да ме вземе, но закъснявах. Помолих го да мине по-близо до студиото, да ме вземе, а той ми вика "Обещах на две колежки да ги карам". Падна ми пердето. :mad: :mad: :mad:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта