Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот PasDeDeux » 22 Май 2015, 14:57

Скоро се върнах от майчинство и макар, че се чувствам странно, мисля, че се справям добре с нея. :idea: Разбира се, има и млади колежки, които имат особена нетърпимост към такива като мен, затова и се опитват да наложат негативното си поведение като водещо на работното място, а мен това ме наранява! :(

Не зная дали е по-добре да търпя и да си мислят, че ме мачкат, докато аз си правя каквото зная, а смятам, че е излишно да влизам в спорове с тях и това допълнително да усложнява нещата. :roll:

Доколко е редно да бъде изтърпявано негативното поведение и настройка спрямо вас и има ли някаква възможност да се реагира, така че да бъде стопирано, да не позволяваш да ти се качват на главата и в същото време да не влизаш в конфликти с хората :roll:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот sofi_black » 22 Май 2015, 15:00

Често се случва да ми се налага такова поведение, но не, не го търпя, отстоявам своето, а на такива, които опитват да се налагат и да го играят високомерни, просто ги оставям да правят каквото желаят, без излишно да се ядосвам :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот lini_leni » 22 Май 2015, 15:04

Щом те държат и след майчинството на работното място явно е, че имат нужда от теб и качествено вършиш работата си, така че не се притеснявай от това, по-скоро покажи, че си лидерът, ако искаш да бъдеш такъв, ако пък не, то има и лесни варианти, кюташ си и мълчиш!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Krum » 22 Май 2015, 15:12

Тцъ, нищо не търпя, нито негативно, нито позитивно и тва е! Изобщо мненията и поведенията не ме вълнуват изобщо!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2015, 15:19

lini_leni написа:Щом те държат и след майчинството на работното място явно е, че имат нужда от теб и качествено вършиш работата си, така че не се притеснявай от това, по-скоро покажи, че си лидерът, ако искаш да бъдеш такъв, ако пък не, то има и лесни варианти, кюташ си и мълчиш!

Може пък просто ей така да са я оставили, вместо да наемат нови хора, младите и те могат да имат оправдание за поведението си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот red_eyes » 22 Май 2015, 15:32

Krum написа:Тцъ, нищо не търпя, нито негативно, нито позитивно и тва е! Изобщо мненията и поведенията не ме вълнуват изобщо!

Мъжете някак са по-големи темерути, като това невинаги е лошо, както в случая, не би трябвало да те интересува!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Май 2015, 19:10

Krum написа:Тцъ, нищо не търпя, нито негативно, нито позитивно и тва е! Изобщо мненията и поведенията не ме вълнуват изобщо!
Ей това е мъж на място!!! Ама много ясно, прав си до мозъка на костите си! Така и трябва, тъпо е с това постоянно съобразяване с тоя и оня!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Bambaa » 23 Май 2015, 22:54

rabotnata pchela написа:
Krum написа:Тцъ, нищо не търпя, нито негативно, нито позитивно и тва е! Изобщо мненията и поведенията не ме вълнуват изобщо!
Ей това е мъж на място!!! Ама много ясно, прав си до мозъка на костите си! Така и трябва, тъпо е с това постоянно съобразяване с тоя и оня!

На такива хора обикновено им казват опаки, така че ме го мисля за мъж на място, а за човек, на когото думата толерантност им е съвсем непозната
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот Krum » 25 Май 2015, 10:29

Bambaa написа:
rabotnata pchela написа:
Krum написа:Тцъ, нищо не търпя, нито негативно, нито позитивно и тва е! Изобщо мненията и поведенията не ме вълнуват изобщо!
Ей това е мъж на място!!! Ама много ясно, прав си до мозъка на костите си! Така и трябва, тъпо е с това постоянно съобразяване с тоя и оня!

На такива хора обикновено им казват опаки, така че ме го мисля за мъж на място, а за човек, на когото думата толерантност им е съвсем непозната

Много ги разбираш работите ти, ходиш някъде на курс за опознаване събеседника ли, направо си уцелила в десетката. Кажи ми как да съм толерантен към подобна простотия, как трябва да ти търпя сега негативното поведение спрямо себе си? Да дойде да те помилвам или да те похваля? Ква толерантност като си просиш липсата ѝ. Сегнала и тръгнала да дава оценки... Явно и на теб доста неща ти куцат. :!: :x
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Търпите ли негативно поведение спрямо себе си?

Мнениеот nadqta » 25 Май 2015, 14:44

Krum написа:
Bambaa написа:
rabotnata pchela написа: Ей това е мъж на място!!! Ама много ясно, прав си до мозъка на костите си! Така и трябва, тъпо е с това постоянно съобразяване с тоя и оня!

На такива хора обикновено им казват опаки, така че ме го мисля за мъж на място, а за човек, на когото думата толерантност им е съвсем непозната

Много ги разбираш работите ти, ходиш някъде на курс за опознаване събеседника ли, направо си уцелила в десетката. Кажи ми как да съм толерантен към подобна простотия, как трябва да ти търпя сега негативното поведение спрямо себе си? Да дойде да те помилвам или да те похваля? Ква толерантност като си просиш липсата ѝ. Сегнала и тръгнала да дава оценки... Явно и на теб доста неща ти куцат. :!: :x

Крумец, то поведението ти говори достатъчно, не се напъвай, само твоите си нерви трошиш ;)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта