Възможно ли е с определен вид тренировки да се подобри сексуалния живот?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Възможно ли е с определен вид тренировки да се подобри сексуалния живот?

Мнениеот Rali_hr » 27 Май 2015, 12:17

MollyDolly написа:
Rali_hr написа:
веселказасмяна написа:А дали е ставало въпрос за физическа настройка за секс или за психическа такава, т.е. ако показваш на мъжа си какви нови асани си научила, докато си била на йога, но я практикуваш в гол вариант у дома, то смята, че ще е доста интересно за него и едва ли ще се стреми да обсъжда самите пози! :lol:

Стига с тази гола йога, представи си че имаш хемороиди хахахах не мога просто! :lol:

Лелееее... колко грубо подхождате, а по тази логика като има хемороиди и секс ли не може да се прави... какво толкова :idea:

:lol: :lol: :lol: не спокойно, шегувах се, но като цяло си мисля, че не е много приятно да гледаш по такъв начин нещата на половинката си. Има далеч по-секси начини да привлечеш вниманието пред кълченето.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е с определен вид тренировки да се подобри сексуалния живот?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Юни 2015, 19:39

От скоро правя упражненията на Кегел и да ви кажа мда тея тренировки могат да го подобрят. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възможно ли е с определен вид тренировки да се подобри сексуалния живот?

Мнениеот red_eyes » 17 Юни 2015, 15:53

rabotnata pchela написа:От скоро правя упражненията на Кегел и да ви кажа мда тея тренировки могат да го подобрят. :mrgreen:

Наистина ли е вярно? Аз преди време ги правих, но спрях, защото не се сещах, ама за това време не виждах подобрение :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Възможно ли е с определен вид тренировки да се подобри сексуалния живот?

Мнениеот Pipilota » 17 Юни 2015, 16:09

rabotnata pchela написа:От скоро правя упражненията на Кегел и да ви кажа мда тея тренировки могат да го подобрят. :mrgreen:

Ухуу, вярно ли и аз съм ги правила но преди години, дали не е време пак да ги почна :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта