Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот gomez123 » 25 Май 2015, 15:18

Да ви кажа, тази зима съм качила около 5 килограма, които ме притесняват и понеже пробвах различни методи, без никакъв успех, реших да остана на класиката - глад :D

Не, много грубо се изказах, не е точно пълен глад, но съчетание с много течности, хапвам плодове и по този начин обикновено отслабвам, но например нямам време да спортувам :idea: :|
Да, знам, че не е добре, знам, че трябва да се съчетават, но въпреки това нямам време, а когато имам, нямам енергия за спорт :idea:
dui.jpg
dui.jpg (10.41 KiB) Прегледано 3568 пъти
Другия проблем е, че често се меря и тегля, като не зная дали това е добре, защото като цяло губя мотивация, като виждам, че се топя с милиметри :( Според вас кои са важните неща, като спорта например, които пропускаме, когато искаме да отслабнем и това, че се тегля и меря ежедневно, грешка ли е :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот Bambaa » 25 Май 2015, 15:21

Определено това с тегленето и меренето не трябва да се прави всеки ден, максимум веднъж в седмицата, а при положение, че не ядеш правилно, а хрупаш ябълки, например, няма как да ти се тренира, затова и губиш енергия, по-добре ако си решила да караш само на сурови плодове и зеленчуци, яж колкото ти се иска, но намирай и време, за да се пораздвижиш!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот zheleva212 » 25 Май 2015, 15:24

Съгласна съм с Bambaa плюс това, не стой гладна, т.е. хапвай често по един банан, моркови, ябълка, но не оставяй тялото ти да страда, а салатките може да ги комбинираш със суров слънчоглед и лимон, както и водата, която пиеш + джинджифил, а и след като решиш, че си свалила достатъчно е добре да продължиш да внимаваш :idea:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Май 2015, 16:21

Повечето хора правят това без грам умисъл, да отслабнат им става фикс идея, от която трудно могат да избягат, когато около тях има храна, но за да е качествено отслабването и да се задържи колкото е възможно по-дълго смятам, че трябва да се изготви режим на хранене и спорт от професионалист!
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот Rali_hr » 25 Май 2015, 16:31

Мисля, че проблемът най-вече е в това, че в повечето случаи не сме много сериозни, липсва ни мотивация и проблемите идват от там, вглъбяването и всеки провал ни връща в началото и искаме пак да ядем и така влизаме в омагьосан кръг.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот Malina » 25 Май 2015, 17:32

Много крайно решение да се подложиш само на глад, но май за онези последни килограми това е най-доброто решение сякаш..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот julianne » 26 Май 2015, 12:44

Malina написа:Много крайно решение да се подложиш само на глад, но май за онези последни килограми това е най-доброто решение сякаш..

Смятам, че последните най-бързо да се качват после, ако си ги смъкнал само с глад :idea:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот qwerryyy » 26 Май 2015, 12:55

ами те ако не искат изобщо да се свалят какъв е проблемът, че ще се върнат? :lol: :lol: :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот Snejna » 27 Май 2015, 11:44

Смятам, че е най-важното да се броят калориите, жените не трябва да ядем повече от 1200 калории дневно, ако искаме да отслабнем, независимо какво ядем.:)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои са важните неща, които пропускаме, когато искаме да отслабнем?

Мнениеот Andrey » 29 Май 2015, 10:26

Жените правят грешката, че са само на диета без да се занимават с никакъв спорт и това е доста глупаво решение.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта