Колко често правите секс след появата на децата?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Сеп 2015, 10:36

dacka85 написа:А каква вероятност има след раждането мъжът да гледа на жена си не толкова като на сексуален партньор, а като майка на детето му и домакиня???

Доста голяма, има много случаи, в които мъжете точно така започват да гледат на жените си и им се убива желанието. :( Но това е поправимо, малко време трябва да мине, бебето да не ви обсебва и пак ще гледате един на друг по специален начин. ;) А имаше една тема във форума как да стана отново жена в очите на съпруга ми, имаше добри трикове и май накрая даде резултат, ако не можеш да я намериш ще я потърся ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот nadqta » 29 Сеп 2015, 10:39

dacka85 написа:А каква вероятност има след раждането мъжът да гледа на жена си не толкова като на сексуален партньор, а като майка на детето му и домакиня???

Неизбежно е до някаква степен, но това как те възприема той, зависи много и от теб, не се оставяй просто така да се случват нещата, защото няма как да стане, ти си тази, която трябва да ги случи!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Сеп 2015, 12:38

Аз си мислих, че главно жените отказват секс, увлечени от грижите за детето и умората от непознатото. ;) Явно обаче, че не е така... и мъжете страдали от това. :mrgreen:
Сега се замислих, нямате ли вариант да излезете насаме или да отидете някъде за един уикенд, това би ви помогнало да забравите за домашните задължения и да се радвате само един на друг. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Сеп 2015, 13:23

Не че в момента се убиваме да правим секс, но за една млада двойка определено е ненормално. Ние сме вече заедно от 25 години, та сякаш е нормално да не правим секс всеки ден, да не кажа, че веднъж годишно чак е често, та вече съм се отказала. ;)
Но в началото бяхме доста редовни - няколко пъти седмично. ;) Той винаги е имал желание. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Rali_hr » 10 Мар 2017, 11:18

marsu написа:Аз си мислих, че главно жените отказват секс, увлечени от грижите за детето и умората от непознатото. ;) Явно обаче, че не е така... и мъжете страдали от това. :mrgreen:
Сега се замислих, нямате ли вариант да излезете насаме или да отидете някъде за един уикенд, това би ви помогнало да забравите за домашните задължения и да се радвате само един на друг. :)

Ох, такива нагласени моменти, ако знаеш какъв секс се прави! Никога няма да забравя, преди няколко години с мъжа ми решаваме да празнуваме Св. Валентин и както си му е реда, да завършим вечерта със секс.... :lol: Пълна катастрофа, сякаш за първи път правихме секс,беше ужасно и дори следващия ден го обсъждахме, че е бил най-лошия секс евър. :mrgreen: Та представи си и на почивка това да се случи.. бррр :) Тези неща трябва да идват от само себе си естествено и с желание.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2017, 11:45

Ако нещо се прави на сила, то не се получава, с всяко нещо е така, работата се свършва, но не е същото като да е направено с желание, когато му е дошло времето. У нас аз съм тази, която отказва секс, по принцип никога не съм си падала чак толкова по креватните занимания. :) с раждането на детето нещата бързо влезнаха в ритъм, но след втората година нещата се промениха и секса стана тема табу вкъщи. :mrgreen: така че случва се навсякъде.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pipilota » 10 Мар 2017, 19:48

Всеки си има различни периоди и всяко семейство си има своите моменти. просто трябва да се съумее да се премине през това. Сексът е различен след децата по-бърз, по-тих, по-спокоен дори. Но все така хубав, макар и някой път по задължение
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот kalina_216 » 12 Май 2017, 10:36

А мъжете как приемат, че трябва да изчакват жените да са готови отново да правят секс? :roll:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот preslavaslavova » 13 Май 2017, 22:11

Ние в обикновена седмица по 2-3 пъти, но останем ли сами през уикенда си наваксваме. :lol: :lol:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Колко често правите секс след появата на децата?

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2017, 12:03

preslavaslavova написа:Ние в обикновена седмица по 2-3 пъти, но останем ли сами през уикенда си наваксваме. :lol: :lol:

Охо, браво :) Малко семейства остават толкова сексуални след появата на децата и след няколко години заедно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron