Вярвате ли, че тренировките на звездите могат да вкарат и нас във форма?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Вярвате ли, че тренировките на звездите могат да вкарат и нас във форма?

Мнениеот mix_twix » 06 Ное 2015, 13:32

Викинг написа:От поста ми стана ясно, че не се кефя на кльощави жени, дето ще ги счупиш още малко, ако ги пипнеш. И, че не виждам как освен със зоб, се напомпват мъжете актьори.
Иначе, каквото искат да ядат, стига да не са с хранително разстройство, съм файн. :D

И аз не си падам по недохранени. Имаше едни лаф, жената трябва да изглежда така, че мъжът да иска да я изяде, не да я нахрани. :rockout:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Вярвате ли, че тренировките на звездите могат да вкарат и нас във форма?

Мнениеот Викинг » 12 Ное 2015, 16:13

mix_twix написа:
Викинг написа:От поста ми стана ясно, че не се кефя на кльощави жени, дето ще ги счупиш още малко, ако ги пипнеш. И, че не виждам как освен със зоб, се напомпват мъжете актьори.
Иначе, каквото искат да ядат, стига да не са с хранително разстройство, съм файн. :D

И аз не си падам по недохранени. Имаше едни лаф, жената трябва да изглежда така, че мъжът да иска да я изяде, не да я нахрани. :rockout:

Пф, крада го това!
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Вярвате ли, че тренировките на звездите могат да вкарат и нас във форма?

Мнениеот Kremiliya » 12 Ное 2015, 17:11

хахаха а ако жената се е хранила достатъчно сама кво правите тогава. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вярвате ли, че тренировките на звездите могат да вкарат и нас във форма?

Мнениеот Pipilota » 13 Ное 2015, 11:06

Kremiliya написа:хахаха а ако жената се е хранила достатъчно сама кво правите тогава. :lol: :lol: :lol:

Остава само на тренировките Креми и се надява се втали, че да стане пак са ядене! :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта