Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот kauda » 05 Юни 2015, 14:56

Харесва ми идеята, но не ми харесва, че ще ги пера и тази интимност ще трябва да я споделям с цялото ми семейство - все пак се изисква пране, сушене и прочие, неприятно и смущаващо ще е за всички, но и да си призная, не вярвам, че ще е много хигиенично.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот S_Milenska » 08 Юни 2015, 14:03

kauda написа:Харесва ми идеята, но не ми харесва, че ще ги пера и тази интимност ще трябва да я споделям с цялото ми семейство - все пак се изисква пране, сушене и прочие, неприятно и смущаващо ще е за всички, но и да си призная, не вярвам, че ще е много хигиенично.

Да, и на мен ми харесва, но е доста гнусно и мръсно. По-добре на тампони, че заемат по-малко място. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот kauda » 14 Юни 2016, 16:17

S_Milenska написа:
kauda написа:Харесва ми идеята, но не ми харесва, че ще ги пера и тази интимност ще трябва да я споделям с цялото ми семейство - все пак се изисква пране, сушене и прочие, неприятно и смущаващо ще е за всички, но и да си призная, не вярвам, че ще е много хигиенично.

Да, и на мен ми харесва, но е доста гнусно и мръсно. По-добре на тампони, че заемат по-малко място. :mrgreen:

Може би ако живееш сама... да, до някаква степен, но идеята как джвакам в собствените си сокове.. :) не ме балзни особено, а Планетата дам е извинява. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Lyomi » 14 Юни 2016, 17:03

Като знам колко са широко скроени западнячките, като нищо семейството им на драго сърце ще ги подкрепи в екоинициативата им да си перат и простират превръзките за многократна употреба :twisted: . Тука по нашите ширини не сме толкова отворени. За мен това е просто немислимо.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Gorica23 » 21 Юни 2016, 17:00

Леле, точно в най-голямата жега ли решихте да възбудите тази тема, направо ми замириса... :lol:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот magda » 21 Юни 2016, 17:04

Ох, недей, че в момента съм в това положение и направо в тая жега смятай какво ми е :eek: :lol: !
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот annamaria » 22 Юни 2016, 11:03

като еко продук в това отношение, сега май повече се говори за менструалните чашки.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Mon_ton » 22 Юни 2016, 11:05

annamaria написа:като еко продук в това отношение, сега май повече се говори за менструалните чашки.

Да, което също е доста странно, но как ги ползват, не знам. За мен е неудобно и има много голяма опасност от протичане, а и сигурно и от разширяване на вагината, все пак не са малки като тампон. Аз лично не бих ползвала, но има доста жени, които ги вземат.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2016, 12:40

Изглеждат ми много хубаво на мен, но наистина и аз не бих ги ползвала. Колкото и да бързо да се изперат, така или иначе след първото ползване ще станат замърсени.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли ползвали многократни превръзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юли 2016, 16:06

Бих ги ползвала , за да си бърша разни неща из къщи, но в никакъв случай за ментруация. :) Изглежда ми доста мръсна работа и доста джвакаща.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта