Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот luchia@marco » 03 Авг 2015, 15:13

Gorica23 написа:
exotic написа:
Gorica23 написа:Подкрепям, не познавам мъж, който ще предпочете жената да е с дънки вместо с рокля или пола. :)

Според мен зависи доста дали полата/роклята е до глезените или над коляното, при първият вариант мисля, че би избрал да е с дънки или някакъв друг панталон :idea:


Полите са по-удобни за вдигане, това им е в главата... :)


Мисля, че групово се съгласяваме с теб, но все пак е по-забавно като си с къси панталонки, защото се мъчат, апък не стигат докъдето трябва :mrgreen:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Gorica23 » 05 Авг 2015, 17:45

Нали, жената иска мъжът и да стигне..., или грешно съм разбрала. :oops:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 08:34

хахаха :) Ужасни сте, когато обличам къса пола, особено често ми се случва на работ ане си мисля до къде ще ми стига мъжа!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот silver933 » 06 Авг 2015, 09:44

Lollipop написа:хахаха :) Ужасни сте, когато обличам къса пола, особено често ми се случва на работ ане си мисля до къде ще ми стига мъжа!

ти на някой да не подаваш сигнали на работа с тея къси поли? :twisted:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот sofi_black » 06 Авг 2015, 09:54

Gorica23 написа:Нали, жената иска мъжът и да стигне..., или грешно съм разбрала. :oops:

Разбира се, че иска, но заигравката винаги е забавна и да гледаш как мъжа се гръчи по път, докато не му писне и не започнат да хвърчат копчета, :mrgreen: така се забавят нещата, усилва се страстта :mrgreen:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Gorica23 » 12 Авг 2015, 14:39

Lollipop написа:хахаха :) Ужасни сте, когато обличам къса пола, особено често ми се случва на работ ане си мисля до къде ще ми стига мъжа!

Е, така е и аз, като се обличам не се замислям кой къде ще стигне, но всички знаем, че късата пола, рокля, а и панталонки разпалват мъжкото въображение... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот ramimni » 17 Авг 2015, 14:46

Gorica23 написа:
Lollipop написа:хахаха :) Ужасни сте, когато обличам къса пола, особено често ми се случва на работ ане си мисля до къде ще ми стига мъжа!

Е, така е и аз, като се обличам не се замислям кой къде ще стигне, но всички знаем, че късата пола, рокля, а и панталонки разпалват мъжкото въображение... :)

Лятото е ясно, но зимата някак поли ми е невъзможно да облека, каквото и да се случва :!: :!:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот S_Milenska » 12 Сеп 2015, 13:16

И през зимата обичам да нося поли, с хубав чорапогащник и с ботуш е супер красиво, а много харесвам пола облечена върху клин, но това си го позволявам само с дънкови поли, които позволяват такава визия ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Snejna » 14 Сеп 2015, 13:14

S_Milenska написа:И през зимата обичам да нося поли, с хубав чорапогащник и с ботуш е супер красиво, а много харесвам пола облечена върху клин, но това си го позволявам само с дънкови поли, които позволяват такава визия ;)

И на мен ми харесва тази комбинации, а последните години много се върнаха на мода ботушите, по едно време сякаш се предпочитаха боти :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Сеп 2015, 13:56

Дрехите се определят от модата на стила, който следвате, а и като цяло всичко се променя. Преди бяха на мода подвитите бретони, високата талия, после стана коренно различно. :) Така че и мъжете предпочитат всичко според модата и се влияят страшно много. Разбира се, полите и роклите винаги са модерни и винаги изкушават господата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта