Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Fancy » 29 Май 2015, 14:49

Решила съм да бъда крайна, да се променя, най-малко да подменя гардероба си! В крайна сметка ми изтича първата година от майчинството, така че не мога да си позволя да ходя, както преди, т.е. със същите окъсани анцузи :D

Реших да ставам секси майче, което се надявам да промени още веднъж начина, по който ме вижда мъжа ми! Не мога да преценя кои дрехи са привлекателни мъжете и по какъв начин ни виждат те, затова и искам съвет.

Така и така съм у дома, реших да си изшия пола по тези кройки, тъй като съм доволна от себе си, защото почти успях да си възвърна предишните мерки :idea:
Все още се двоумя, обаче дали ще е ок да съчетая тази пола с едни чорапки от този тип,
images (1).jpg
images (1).jpg (12.42 KiB) Прегледано 2989 пъти
дали ще е удачно според вас, а дали няма да е прекалено?!

Кои дрехи смятате, че ще са особено привлекателни за мъжете и как да намерим баланса между това да си привлекателна и това да си майка :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот MGB » 29 Май 2015, 14:55

Смятам, че може да се намери добър баланс с посоченото то теб, особено ако съчетаеш с някакви кецове - удобно, секси и всеки ще иска да си му майка :lol: мда... евентуално и шапка някаква :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот gomez123 » 29 Май 2015, 15:02

Минижупа и рокли от този тип винаги пораждат възхита в очите на мъжете, но не задължително само това, размъкнатите потничета с клин или подобни впити панталончета също ще бъдат от полза
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Malina » 29 Май 2015, 15:08

защо трябва да си сменяш стила, след като мъжът ти те е харесал такава, каквато си била, точно му покажи, че още влизаш в любимите му дънки от преди да забременееш :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот borkova » 29 Май 2015, 16:34

Malina написа:защо трябва да си сменяш стила, след като мъжът ти те е харесал такава, каквато си била, точно му покажи, че още влизаш в любимите му дънки от преди да забременееш :)

Ако тръгне да не може да влиза и в неговите дънки, тогава ще е лошо положението :lol: :lol: но факта, че се решила на промяна смятам, че говори много добре за нея!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот fawla » 29 Май 2015, 17:11

Зависи много от самия мъж, някои мъже харесват женат ада бъде много подчертана с рокли и поли, други не държат на това и предпочитат жените им да бъдат спортно елегантни, трети харесват да снимат жена си по прашки и да я качват във фейсбук, затова няма как да ти кажем това ще му хареса на твоя мъж :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот S_Milenska » 30 Май 2015, 19:07

Роклите смятам, че са най-привлекателни, а избора е огромен - ежедневни и специални, винаги могат да накарат мъжа да се обърне след теб :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот sofi_black » 01 Юни 2015, 14:55

Смятам, че впитото потниче е доста по-секси съчетано с широки дънки от това да си латино тип рокля, например
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот Snejna » 01 Юни 2015, 15:47

sofi_black написа:Смятам, че впитото потниче е доста по-секси съчетано с широки дънки от това да си латино тип рокля, например

Хм, това надали би се харесало на всички мъже, те пък повечето обичат точно обратното - впити дънки :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои дрехи смятате, че са особено привлекателни за мъжете?

Мнениеот asdddwww » 22 Юли 2015, 15:41

sofi_black написа:Смятам, че впитото потниче е доста по-секси съчетано с широки дънки от това да си латино тип рокля, например

В грешка си, колкото повече се вижда и колко е по-лесно достъпно толкова по-добре тъй че роклите са идеалния избор ;)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта