Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Elica » 04 Юни 2015, 16:27

Страшни разсъждания просто! :lol:
Много ми е странно като почне да се мисли така, трябвало да има казарма, или пък да има курс за жени, особено пък второто е смешно!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2015, 20:45

Толкова самоубийства има след казарми, толкова извращения и гавра, не знам кой нормален човек би я подкрепил, освен обичайното мразене на другия пол.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Bass » 15 Юни 2015, 12:25

Начи дами, казармата въобще не е самоубийство. Вярно, че има разно неакдеватни същества, които гледат твърде много филми. Обаче читавият мъж трябва да знае и 2 и 200. Не, че се научих да ставам навреме, ама то не пречи. Беше яко. Не бих повторил :mrgreen:

По темата: мъж да обучава жена? Малък шанс. Жена да обучава жена? АХАХАХАХАХ :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Kaya » 15 Юни 2015, 12:35

Аз съм ЗА казармите и то трябва да са задължителни. Мъжете са лигльовци, които трябва да бъдат научени на дисциплина! А за това, дали жената да бъде обучавана за домакиня е смешно, без друго се справяме добре!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Fancy » 15 Юни 2015, 12:40

Казвам го съвсем закачливо, но хич не сте в ред! :D :D
Това не е урок, на който могат да те научат, то си е нещо, което учиш сам с времето, най-малко поради причината, че хората са различни и дори и да са те научили как да правиш мусака, то това не те прави перфектната съпруга! :lol:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Snejna » 15 Юни 2015, 15:41

Fancy написа:Казвам го съвсем закачливо, но хич не сте в ред! :D :D
Това не е урок, на който могат да те научат, то си е нещо, което учиш сам с времето, най-малко поради причината, че хората са различни и дори и да са те научили как да правиш мусака, то това не те прави перфектната съпруга! :lol:

Не е ли същото с мъжете? :) Това, че някой са го мачкали 1 година и се е научил като идиот да изпълнява всичко, без да мисли, не значи че ще е по-мъж от останалите. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот BeenieGal » 15 Юни 2015, 16:30

Snejna написа:
Fancy написа:Казвам го съвсем закачливо, но хич не сте в ред! :D :D
Това не е урок, на който могат да те научат, то си е нещо, което учиш сам с времето, най-малко поради причината, че хората са различни и дори и да са те научили как да правиш мусака, то това не те прави перфектната съпруга! :lol:

Не е ли същото с мъжете? :) Това, че някой са го мачкали 1 година и се е научил като идиот да изпълнява всичко, без да мисли, не значи че ще е по-мъж от останалите. :roll:

Напълно съм съгласна, апък камо ли да са научили нещо за отношението към жените, та цялата тази история и на мен ми се струва абсурдна!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Kremiliya » 15 Юни 2015, 16:33

Не виждате ли какви псевдо мъже ходят по улиците?!?!? Задължително е да се върне казармата за тях, защото едни ден от тях ще очакваме да пазят дъщерите ни, но дали ще могат? Не мисля!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Krum » 15 Юни 2015, 17:00

Kremiliya написа:Не виждате ли какви псевдо мъже ходят по улиците?!?!? Задължително е да се върне казармата за тях, защото едни ден от тях ще очакваме да пазят дъщерите ни, но дали ще могат? Не мисля!

То виждаме и какви жени ходят, и тея хибриди искат майки да стават..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2015, 17:09

Точно, Круме подкрепям и честит имен ден! :mrgreen:
Та, като цяло си напълно прав, жените са ужасни, но с високи критерии към мъжете, нека да идат дамите, които толкова държат на казармата те там, да видят за какво става въпрос!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron