Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Bass » 16 Юни 2015, 10:22

Krum написа:
Kremiliya написа:Не виждате ли какви псевдо мъже ходят по улиците?!?!? Задължително е да се върне казармата за тях, защото едни ден от тях ще очакваме да пазят дъщерите ни, но дали ще могат? Не мисля!

То виждаме и какви жени ходят, и тея хибриди искат майки да стават..

АХАХА, score! :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Anka » 02 Юли 2015, 10:48

Двете неща нямат абсолютно нищо общо. Мъжете къде ще си получат културата, с която ще знаят как да защитават невинните жени? :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот klara » 20 Яну 2016, 17:39

Krum написа:
Kremiliya написа:Не виждате ли какви псевдо мъже ходят по улиците?!?!? Задължително е да се върне казармата за тях, защото едни ден от тях ще очакваме да пазят дъщерите ни, но дали ще могат? Не мисля!

То виждаме и какви жени ходят, и тея хибриди искат майки да стават..


И мъжете, и жените вече имат нужда от "обработка", но живота достатъчно ги поочуква и си проличава бързо кой с какъв акъл е.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Яну 2016, 20:50

klara написа:

И мъжете, и жените вече имат нужда от "обработка", но живота достатъчно ги поочуква и си проличава бързо кой с какъв акъл е.

Съгласна съм. Много си права, че животът ни вече е достатъчно приключение. От друга страна жените губят своя майчински инстинкт сякяш...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот mamina » 21 Яну 2016, 12:18

Monika_Spasova написа:
klara написа:

И мъжете, и жените вече имат нужда от "обработка", но живота достатъчно ги поочуква и си проличава бързо кой с какъв акъл е.

Съгласна съм. Много си права, че животът ни вече е достатъчно приключение. От друга страна жените губят своя майчински инстинкт сякяш...


Не мисля, че може да се загуби. Дали тези, които избират да не раждат, го имат или го изгубват?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот fawla » 21 Яну 2016, 12:50

Това е вечната битка м/у мъжете и жените, все едните не ги бива за нещо, а другите са големи мухльовци. :) казармата не мисля, че е направила много мъже, мъже. Доста големи, били в казармата с години, са вече на по 50 и са мамини синчета, надали ще могат да пазят държавата при нужда, надали е станал и мъж тоя.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Яну 2016, 13:02

mamina написа:
Monika_Spasova написа:
klara написа:

И мъжете, и жените вече имат нужда от "обработка", но живота достатъчно ги поочуква и си проличава бързо кой с какъв акъл е.

Съгласна съм. Много си права, че животът ни вече е достатъчно приключение. От друга страна жените губят своя майчински инстинкт сякяш...


Не мисля, че може да се загуби. Дали тези, които избират да не раждат, го имат или го изгубват?

Абсолютно съм на мнение, че го правят. Живеят на гърба на книги, нахорското мнение, на желението да са красиви, на стимула да имат хубави гърди и после майчинството къде остава в цялата история?!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот Mamacita » 21 Яну 2016, 14:18

Не мисля, че се губи, по-скоро се притъпявана, мислейки за какви ли не други щуротии!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот kauda » 22 Яну 2016, 17:37

Mamacita написа:Не мисля, че се губи, по-скоро се притъпявана, мислейки за какви ли не други щуротии!

И аз смятам, че много се е изменило и сякаш онова усещане го няма. Децата са сякаш кукли и е парадиране дори и с тях.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Искаме казарма за мъжете...а обучение за съпруги?

Мнениеот irka » 04 Фев 2016, 12:05

kauda написа:
Mamacita написа:Не мисля, че се губи, по-скоро се притъпявана, мислейки за какви ли не други щуротии!

И аз смятам, че много се е изменило и сякаш онова усещане го няма. Децата са сякаш кукли и е парадиране дори и с тях.


Ако цел номер едно ти е да облечеш детето си със супер марки, наистина си ги ползваш като манекени и още си играеш на кукли :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта