Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот Rali_hr » 16 Ное 2015, 12:24

Фактът, че хората се отчуждават не може да говори изобщо положително за половината, които го правят. По-добре без приятели, отколкото с фалшиви такива. Пък и определено родителите печелят повече, въпреки че губят няколко фалшиви човека.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 13:35

Не са ли виновни самите родители за това държание, които предизвикват?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Ное 2015, 14:44

Andrey написа:Не са ли виновни самите родители за това държание, които предизвикват?

Не мисля, че с нещо съм предизвикала това, че хората спряха да ми се обаждат. :) Но след това аз сама им казах, че не желая повече да се виждам с тях. Сега се срещаме 2 пъти в годината. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот S_Milenska » 19 Ное 2015, 13:46

Каквото станало, станало. :) Освен срещите с приятели, за което и аз мога да се оплача, то животът ми се промени и към хубаво, а и не само. :) Започнах да готвя повече, от както съм родител. :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Ное 2015, 12:55

Станах няколко идеи по-търпелива, а приятелите ми казват, че съм дооткачила, не знам кое е вярното :lol:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот Elica » 20 Ное 2015, 13:44

PasDeDeux написа:Станах няколко идеи по-търпелива, а приятелите ми казват, че съм дооткачила, не знам кое е вярното :lol:

Сигурно и двете. Аз мисля, че родителите стават доста обидчиви, особено що се отнася до децата им!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот qwerryyy » 24 Ное 2015, 13:51

Elica написа:
PasDeDeux написа:Станах няколко идеи по-търпелива, а приятелите ми казват, че съм дооткачила, не знам кое е вярното :lol:

Сигурно и двете. Аз мисля, че родителите стават доста обидчиви, особено що се отнася до децата им!

Разбира се, все пак децата са най-важните в семейството и винаги ги смятаме за най-яките ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2015, 14:19

Ама за хубавите неща нямате време да се сетите, ей! :)Всичко се променя, като дойдат децата, съня става по-кратък, дните, когато децата ги няма са по-дълги, а нощта на първия купон е безкрайна, но пък всичко това е супер, като виждаш че тези деца стават готини хора ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2015, 22:43

Локумът написа:Ама за хубавите неща нямате време да се сетите, ей! :)Всичко се променя, като дойдат децата, съня става по-кратък, дните, когато децата ги няма са по-дълги, а нощта на първия купон е безкрайна, но пък всичко това е супер, като виждаш че тези деца стават готини хора ;)

Винаги лошото се помни ей! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво се промени в живота ви, откакто сте родители?

Мнениеот fairy » 07 Мар 2016, 15:50

Определено грижите се увеличават във всяко едно отношение, но не обичам да се вглеждам в тях. Върша каквото трябва и продължавам без да се задълбочавам много, иначе човек ще лудне направо!
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта