Мъжът ми иска да има женски гърди

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 09 Юни 2015, 10:13

Snejna написа:А приятелят ти с какво се занимава? Сега за вбъдеще ще си търси работа като мъж или като жена? :Р


Приятелят ми има апартаменти и ги дава под наем. Той никога не е работил нормална работа.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Snejna » 09 Юни 2015, 10:27

ladyelena написа:
Snejna написа:А приятелят ти с какво се занимава? Сега за вбъдеще ще си търси работа като мъж или като жена? :Р


Приятелят ми има апартаменти и ги дава под наем. Той никога не е работил нормална работа.

E, това поне е предимство. :) Ами нека да се оперира и да пие хормони, за да заприлича повече на жена, след като му харесва. Няма да му навреди, нека да се радва човека и ти покрай него.
А кой град сте? :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 09 Юни 2015, 10:35

Snejna написа:
ladyelena написа:
Snejna написа:А приятелят ти с какво се занимава? Сега за вбъдеще ще си търси работа като мъж или като жена? :Р


Приятелят ми има апартаменти и ги дава под наем. Той никога не е работил нормална работа.

E, това поне е предимство. :) Ами нека да се оперира и да пие хормони, за да заприлича повече на жена, след като му харесва. Няма да му навреди, нека да се радва човека и ти покрай него.
А кой град сте? :)


Ние сме от София.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Snejna » 09 Юни 2015, 11:11

;) E там поне ще го приемат по-нормално.
Подкрепи го и да си слага гърди :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Mon_ton » 09 Юни 2015, 13:26

Не знам дали е опасно, все пак е неестествено да се слагат гърди, нито е нормално да се пият женски хормони, което определено ще е част от ставането му на жена ... с пенис. :roll:
Не вярвам, че това ще му повлияе добре на цялостното здравословно състояние.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Локумът » 09 Юни 2015, 15:04

... нямам думи. Може би на човекът просто не му стигат само твоите гърди, не знам обаче де видя нещо възбуждащо на нещо с ц**и и пенис разбираш ли! :shock: :shock: :shock: Това е, извратени всякакви ги има. :|
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот LEILA » 16 Юни 2015, 12:05

Какво, аз не разбрах много, т.е. той иска да стане травестит, така ли, но да си продължи отношенията с теб, включая и интимните? :roll:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Rali_hr » 16 Юни 2015, 13:41

LEILA написа:Какво, аз не разбрах много, т.е. той иска да стане травестит, така ли, но да си продължи отношенията с теб, включая и интимните? :roll:

Като гледам ясно си разбрала всичко, точно така! Човекът иска два комплекта гърди просто! Едни на него, едни на жена му! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юни 2015, 16:44

Чак съм любопитна този мъж как изглежда и женските гърди дали включват класическото мъжко окосмяване? :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Pacienti » 24 Юни 2015, 17:42

Той е травестит, а иска да стане транссексуал, което се прави под лекарско наблюдение.
Травестит е мъж, който носи женски дрехи, но няма други физически изменения.
Щом така ще се чувства добре... Ти го подкрепяш, но дали си му достатъчна, след време може и мъже да почнат да го свалят, как би реагирала?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта