Мъжът ми иска да има женски гърди

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 08 Юни 2015, 17:47

Живея заедно с приятелят ми от 5 години. Отначало ми призна, че облича женски дрехи. Аз го приех. Сега ми сподели, че мисли да си сложи женски гърди и други операции да си направи така че да заприлича на жена с пенис. Рисковано ли са тези операции? Страх ме е да не му стане нещо.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юни 2015, 19:54

Здравей! Признавам си не знаех, че има такива случаи и в нашата малка държава България. Сигурно операциите са рисковани, но не повече от обикновено имплантиране на гърди, а и щом иска да си има пенис,то поне няма да има драстични промени. Честно да ти кажа, направо ме възхити, ти не се притесняваш, че желанията му са откровено луди, а се притесняваш дали ще му стане нещо - физически. Не знам, дали имате деца, но със сигурност при тях ще има психически проблеми. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Golfie » 08 Юни 2015, 22:24

ladyelena написа:Живея заедно с приятелят ми от 5 години. Отначало ми призна, че облича женски дрехи. Аз го приех. Сега ми сподели, че мисли да си сложи женски гърди и други операции да си направи така че да заприлича на жена с пенис. Рисковано ли са тези операции? Страх ме е да не му стане нещо.

Възможно ли е да е бисексуален? Операциите са рисковани, особено ако предприема хормонални терапии. Как е сексуалният ви живот, теб възбужда ли те това?
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Pipilota » 09 Юни 2015, 09:02

Не мога да повярвам, че ти си ок с това му желание. Не ти ли е странно, а и няма ли да ти бъде, когато излизате заедно, целувате се и се прегръщате той да е с едни гърди пред теб?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 09 Юни 2015, 09:29

Golfie написа:
ladyelena написа:Живея заедно с приятелят ми от 5 години. Отначало ми призна, че облича женски дрехи. Аз го приех. Сега ми сподели, че мисли да си сложи женски гърди и други операции да си направи така че да заприлича на жена с пенис. Рисковано ли са тези операции? Страх ме е да не му стане нещо.

Възможно ли е да е бисексуален? Операциите са рисковани, особено ако предприема хормонални терапии. Как е сексуалният ви живот, теб възбужда ли те това?


За толкова години съвместен живот разбрах, че е хетеросексуален. Преди да го срещна имах бисексуални влечения. Определено той ме възбужда. За толкова години заедно сексуалният ни живот е още жив. Правим го често.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот S_Milenska » 09 Юни 2015, 09:33

А дали ще се възбуждаш, когато той самия има гърди?! Макар че ти споделяш, че си била Би, просто на едно място ще намериш всичко, което искаш, странно ще бъде само за околните и ако имате някога деца ...
Иначе надали много ще му навреди, все пак само гърди и малко женски хормони против окосмяването. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 09 Юни 2015, 09:34

Pipilota написа:Не мога да повярвам, че ти си ок с това му желание. Не ти ли е странно, а и няма ли да ти бъде, когато излизате заедно, целувате се и се прегръщате той да е с едни гърди пред теб?


Когато обичаш един човек трябва да го подкрепяш във всичко. Мисля, че няма да се получи да е с едни гърди пред вен, защото гърдите ми са големи.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот ladyelena » 09 Юни 2015, 09:37

S_Milenska написа:А дали ще се възбуждаш, когато той самия има гърди?! Макар че ти споделяш, че си била Би, просто на едно място ще намериш всичко, което искаш, странно ще бъде само за околните и ако имате някога деца ...
Иначе надали много ще му навреди, все пак само гърди и малко женски хормони против окосмяването. :)


Това е възбуждащо. Виждала съм такива снимки и са ми харесвали. Когато имаме деца, те ще ни разберат, защото това е нормално в 21 век а околните не ме интересуват, какво мислят.
ladyelena
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юни 2015, 17:41

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот S_Milenska » 09 Юни 2015, 10:01

В този случай нормално е последната дума, за която се сещам. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжът ми иска да има женски гърди

Мнениеот Snejna » 09 Юни 2015, 10:04

А приятелят ти с какво се занимава? Сега за вбъдеще ще си търси работа като мъж или като жена? :Р
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron