Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Lisica » 07 Мар 2016, 17:26

Модата е по-силна от всичко, доказателство за това са летните ботуши. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Leonora » 07 Мар 2016, 17:52

Да не се учудваме като се появят зимните джапанки :)
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Rali_hr » 07 Мар 2016, 18:27

Leonora написа:Да не се учудваме като се появят зимните джапанки :)

Тях очаквам с нетърпение!
не мога да си обясня логиката на тея летни ботуши, все са гадни, китайски , спарени и грозни, как може при 45 градуса да си по ботуши, вярно, че са отворени тук-там, но на мен по сандали ми е непоносимо горещо, не си представям как ще тръгна с ботуши..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Leonora » 08 Мар 2016, 14:25

Rali_hr написа:
Leonora написа:Да не се учудваме като се появят зимните джапанки :)

Тях очаквам с нетърпение!
не мога да си обясня логиката на тея летни ботуши, все са гадни, китайски , спарени и грозни, как може при 45 градуса да си по ботуши, вярно, че са отворени тук-там, но на мен по сандали ми е непоносимо горещо, не си представям как ще тръгна с ботуши..


И аз така. Лятото само сандали, чехли, обувка с тънка каишка. Такива запарващи неща абсурд да сложа. Не само ще завриш, ами и гъбички да завъдиш!
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Elica » 08 Мар 2016, 14:54

И за мен е безумие да ходиш навлечен излишно. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот m0n4eto » 09 Мар 2016, 15:44

Оу, ужас. Само като си го представя това да го нося през лятото и ме засърбява :front:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Lollipop » 07 Апр 2016, 10:58

m0n4eto написа:Оу, ужас. Само като си го представя това да го нося през лятото и ме засърбява :front:

:lol: :lol: :lol: То остави другото, ами е и колкото си искаш неприятно и миризливо! Когато се завъдят косми е гадно, е предполгам, че това е много поддържано, мито и сресвано, но все пак са си косми, които спарват и се вмирисват. :) А и като си слагам рол он няма ли да останат парченца по космите? :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот m0n4eto » 07 Апр 2016, 11:16

вече се затопли, да видим и тази година ли ще има разхождащи се по рошави ботуши :)
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот mamina » 07 Апр 2016, 12:12

m0n4eto написа:вече се затопли, да видим и тази година ли ще има разхождащи се по рошави ботуши :)


Засега все още се разхождат с онези, надупчените ботуши :grin: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Pipilota » 07 Апр 2016, 13:39

Те надупчените също са много зле! Как не им е горещо не го проумявам, за не мога да търпя да ми е жега на краката,, и подмишниците да ми е жега. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron