Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Милинка » 16 Мар 2018, 18:02

Изглежда странно и не бих била привърженик на такава мода. Само като си помисля, че ще задържа миризма и настръхвам. Представете си шарени подмишници с бели скрежинки - от стик или рол он - кофти, а?
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Malina » 17 Мар 2018, 13:44

Милинка написа:Изглежда странно и не бих била привърженик на такава мода. Само като си помисля, че ще задържа миризма и настръхвам. Представете си шарени подмишници с бели скрежинки - от стик или рол он - кофти, а?

И за мен е грозно,всяка една от нас може да измисли как да бъде достатъчно приятна, красива и екстравагантна, без това да е гнусно и грозно, както с оксмите под мишниците. Чудя се, мъжете как биха реагирали, разбира се, то има всякакви извратеняци, де..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Frac » 27 Мар 2018, 17:37

То е ясно, че има всякакви мъже, включително и такива, които харесват окосмени дами, но чак да се налага като мода е прекалено. Аз ще бъда извън модата, моля :) Моя мъж си ме харесва без косми :grin: а, и аз също!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот kauda » 27 Мар 2018, 21:38

Frac написа:То е ясно, че има всякакви мъже, включително и такива, които харесват окосмени дами, но чак да се налага като мода е прекалено. Аз ще бъда извън модата, моля :) Моя мъж си ме харесва без косми :grin: а, и аз също!

Да ви призная, бих могла да приема някаква интимна прическа, но под мишниците изобщо! толкова се поти човек, вдига си ръцете насам натам, показва се пред хората, не е приятно просто!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Dipsy » 29 Мар 2018, 16:20

ManiJani написа:Често си ровя в Инстаграм и все по-често започнах да попадам на този род снимки
28.png
Готини пин ъп мадами с косми подмишниците и то не какви са е, а оформени и боядисани, което за мен не ги прави по-малко нечистоплътни и гнусни :oops:

Смята се, че сме станали жертви на модата, когато дамите сме започнали да се обезкосмяваме, но това не е ли втора жертва в името на модата, отново да се отцепиш и да си различната с нечистоплътните, но пък поддържани косми под мишниците :lol:

Сега като се замисля, преди години съм чувала, че това е било известно в скандинавските държави и си е било мода, ноо явно е плъзнало навсякъде :mrgreen:
Е, вие бихте ли станали отново жертва на модата и ще оставите ли окосмяването на подмишниците си, можете ли да причислите това към графата "готино" и "свободно" :?: :!:

Хубаво е човек да е бунтар, но не и по този начин. Това граничи с глупостта. Аз в жертва на такова нещо не падам!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот sad » 29 Мар 2018, 16:26

Луд на шаренко се радва, като ги кефи нека боядисват каквото си щат.
Идеята за окосмяване по собственото ми тяло от веждите надолу не ми е на сърце, но си мисля че в името на еманципацията и на тва да се прави на пич всеки минава през откровено шантави периоди. Ако само тва ще им е кусура, на момичетата - няма лошо.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Бихте ли станали отново жертва на модата, ще оставите ли окосмяването подмишниците си?

Мнениеот Malina » 12 Май 2018, 13:26

Ако трябва да съм честна, даже няма да е нещо, което да ме отврати от някой, да кажем. Всеки има право да избира каквото си иска. По-неприятно ми е да видя някоя с претенции и сочеща всеки недостатък в другите с косми дълги по 1 сантиметър, че и това съм виждала. за подмишници говорим.
Ако е ефект, цел или нещо такова бих го разбрала.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта