Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2015, 17:16

Lili_pili написа:Не знам как става номера с печеленето, но на мен определено не ми се получава! :)

и аз съм така по-скоро ще намерят начин да ми вземат отколкото аз да спечеля нещо. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Авг 2015, 12:53

rabotnata pchela написа:
Lili_pili написа:Не знам как става номера с печеленето, но на мен определено не ми се получава! :)

и аз съм така по-скоро ще намерят начин да ми вземат отколкото аз да спечеля нещо. :lol:

хахаха е някои хора просто трябва да си печелят парите по стария традиционен начин и нямат шанс на печалби, затова всичко е въпрос на късмет, някои го имат - други не.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Mamacita » 05 Авг 2015, 13:48

Monika_Spasova написа:
rabotnata pchela написа:
Lili_pili написа:Не знам как става номера с печеленето, но на мен определено не ми се получава! :)

и аз съм така по-скоро ще намерят начин да ми вземат отколкото аз да спечеля нещо. :lol:

хахаха е някои хора просто трябва да си печелят парите по стария традиционен начин и нямат шанс на печалби, затова всичко е въпрос на късмет, някои го имат - други не.

Смятам, че до голяма степен тези игри са манипулирани и на отбрани хора се случва да се пуснат някакви по-големи печалби!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот ramimni » 05 Авг 2015, 16:04

Последният път, в който спечелих нещо беше от томбола на Нова година, от сорта на тиган хахах
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Локумът » 14 Сеп 2015, 15:14

ramimni написа:Последният път, в който спечелих нещо беше от томбола на Нова година, от сорта на тиган хахах

Страшна награда, ма пак не си била валат,аз какво да кажа, веднъж на късмет само жената ми се падна и толкова. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Yarost » 14 Сеп 2015, 15:17

аз веднъж си спечелих 20 лева. естествено с тях почерпих приятелки. :)
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот MGB » 14 Сеп 2015, 15:30

Локумът написа:
ramimni написа:Последният път, в който спечелих нещо беше от томбола на Нова година, от сорта на тиган хахах

Страшна награда, ма пак не си била валат,аз какво да кажа, веднъж на късмет само жената ми се падна и толкова. :lol:

Е ти явно джакпот си спечелил, че си и недоволен, а както разбирам тя си те гледка, така че нямаш право да се оплакваш!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Сеп 2015, 21:27

Локуме, ти си истински късмкетлия с такава жена, всичкия си късмет си изразходил на един път с такава жена, не се прави на нещастен, разбрахме ние, че имаш жена мечта не се прави! :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Окт 2015, 17:23

Вчера спечелих от билет 50лв. засега това ми е най-голямата печалба :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Elica » 28 Окт 2015, 15:05

Ваня Стойчева написа:Вчера спечелих от билет 50лв. засега това ми е най-голямата печалба :)

охо, честито, за какво използва тази умопомрачителна сума? :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта