Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Krum » 28 Окт 2015, 16:56

Една позната удари преди много години 5-ца от тотото, изкяри някой лев. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот gomez123 » 28 Окт 2015, 17:48

Krum написа:Една позната удари преди много години 5-ца от тотото, изкяри някой лев. :)

Абе не е зле от време на време да падат непредвидени парички, как човек да ги откаже, ама трябва да играеш, а аз някак не мога да се доверя на тези игри :|
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Dominator » 28 Окт 2015, 18:08

Напоследък не ми върви нещо, но преди година и половина ударих 1000 лева от билетчета, отидох на почивка в Турция, а преди 4-5 години ударих 3000 от томбола в един от моловете в града, но бяха във ваучери и си накупих дрехи и малко техника от магазините в него. Иначе братовчедка ми преди около месец взе 50 бона от гологлавия, малко бях скептичен, че ще и ги дадат, но нямаше и седмица и й ги приведоха по сметката. Две седмици по-късно пък една съседка от горния етаж взе 100 бона.
Иначе съм чувал, че повечето пари водят до умопомрачение, преди години в Кубрат бяха спечелени около 7 милиона, този късметлията си построи къща, братовчедите ми му я строиха и ми споделиха, че жена му около 10 пъти ги накарала да сменят мазилките, при вече завършен вид, защото не й харесало как стоели. А мазилките били от възможно най-скъпите и с остатъците от вече купените мазилки и двамата ми братовчеда си оправиха техните къщи, щото тази въпросна дама им казала направо да ги хвърлят, щото били грозни. :shock:
Аватар
Dominator
 
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Фев 2013, 14:15
Местоположение: Варна

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Rali_hr » 29 Окт 2015, 10:18

Гледай ти какви компии и какви роднини имаш, скоро и ти можеш да удариш нещо, дано! :) На мен не ми се е случвало, много съм коцук.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Elica » 09 Дек 2015, 14:36

Никога нищо не мога да "ударя". А да си призная с радост бих похарчила печалбата :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Rali_hr » 09 Дек 2015, 16:44

Elica написа:Никога нищо не мога да "ударя". А да си призная с радост бих похарчила печалбата :lol:

Харченето най-лесно,ама никой не идва да каже, че е спечелил 4-5000+ :) Само на Доминатора роднините са закачили по някой лев, ама е на и те не са почерпили. хаха ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Pipilota » 14 Дек 2015, 14:31

Rali_hr написа:
Elica написа:Никога нищо не мога да "ударя". А да си призная с радост бих похарчила печалбата :lol:

Харченето най-лесно,ама никой не идва да каже, че е спечелил 4-5000+ :) Само на Доминатора роднините са закачили по някой лев, ама е на и те не са почерпили. хаха ;)

Oнзи ден децата се помолиха да вземем, купихме им по един билет, единия спечели 3лв. другия нищо. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Rali_hr » 12 Яну 2016, 12:03

Да знаеш, пак много сте спечелили, ние хич не се справяме добре с печалбите. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Lollipop » 13 Яну 2016, 11:35

Rali_hr написа:Да знаеш, пак много сте спечелили, ние хич не се справяме добре с печалбите. :lol: :lol: :lol:

То ако очакваме да ударим някоя голяма печалба, звучи по-скоро романтичн, отколкото достоверно.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Krum » 13 Яну 2016, 17:52

Те май тези, които изкарват големите пари все после са нещастни, така че може да се успокоява, че си живеем без пари. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта