Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Яну 2016, 11:33

Krum написа:Те май тези, които изкарват големите пари все после са нещастни, така че може да се успокоява, че си живеем без пари. :mrgreen:

Нали :) мислим, че им е зле и не се чувстваме толкова нещастни, звучи ми малко, като че ли гроздето е кисело. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот kauda » 04 Юли 2017, 14:25

Нали казват,ч е парите носели нещастие така. Може би проблемът е, че не успяват да ги управляват правилно. След това ако се намеси и някоя болест обвиняват парите и мислят, че болестите са свързани с получената сума пари. Това, явно, е проклятието на тотото :grin:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Jully » 05 Юли 2017, 08:58

kauda написа:Нали казват,ч е парите носели нещастие така. Може би проблемът е, че не успяват да ги управляват правилно. След това ако се намеси и някоя болест обвиняват парите и мислят, че болестите са свързани с получената сума пари. Това, явно, е проклятието на тотото :grin:

Ами може, когато съм гледала истории на хора, спечелили от джакпота оставам с впечатлението, че повечето от тях не са успели да инвестират добре парите си и всъщност са били за кратко тотомилионери, а след това рязко са изгубили всичко,което са имали и продължават да си живеят така, както преди печалбата. Но с повече стрес, притеснения, по-състарени. Може би парите развалят, както твърдят някои.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот TheFox » 03 Ное 2017, 17:30

Моята печалба е 800 лв.
Какво бих направил с джакпота - бих си купил апартаменти и бих ги давал под наем :)

-------------------------------------
https://www.prognozirame.com/7777-nacionalna-lotaria
TheFox
 
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Сеп 2017, 23:40

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Локумът » 14 Ное 2017, 12:18

Абе аз да стигна до там да ударя джакпота, ще е супер, ама дали ще е така не знам!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот kauda » 20 Ное 2017, 13:36

Аз нямам голям успех, а и да си призная, вече не играя на такива игри, не че някога съм била зарибера, но се е случвало 3-4 пъти в годината да си взема билетче, да речем.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Peyton » 30 Авг 2023, 22:20

Не мога да кажа, че влакът е много дълъг. Добра доставка при оптимално съотношение цена / качество. Все пак бих препоръчал железопътен превоз на товари, защото е надежден. Вижте информацията на уебсайта, която ще ви помогне да изберете най-добрия вариант за транспортиране на стоки
Peyton
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Сеп 2021, 21:50

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот man56 » 20 Мар 2024, 18:13

Никога не съм печелил джакпот, но няколко пъти съм печелил малки суми. Като цяло бих обиколил света.
man56
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Мар 2024, 17:29

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот man56 » 28 Мар 2024, 13:07

Чудя се къде хората след това харчат тези пари и дали наистина носят ползи по-късно?
man56
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Мар 2024, 17:29

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта