Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот LEILA » 16 Юни 2015, 12:35

Вчера минавам покрай Лафка и виждам опашка от възрастни, млади, майки с деца, всичките грабнали едни билети и трият, та пушек се вдига. :shock: :shock:

Не мога да си представя какъв процент от тях печелят, нито за печалбата на Държавната лотария, но на мен най-голямата ми печалба е 24 лева от тотото, преди около 4 години :D Затова се чудя дали дали въобще някой печели от лотарийни игри и колко е най-голямата ви печалба :roll:
images 1.jpg
images 1.jpg (7.89 KiB) Прегледано 2504 пъти
Четох скоро и за едни разорени хора, спечелили милиони долари от лотарията, но няколко години по-късно живеят дори по-зле от това, което е било преди да спечелят.
Та на мен малко странно би ми било да спечеля джакпот, някак не си го представям да имам толкова много пари :roll:
Вие какво бихте направили ако го спечелите един ден, за какво бихте похарчили един джакпот? :roll:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот magda » 16 Юни 2015, 12:44

Най-много съм печелила два лева, колкото да си покрия разхода, но мисля, че тези късметлии, които дават по телевизията са доста престорени не зная до каква степен е реална тяхната печалба :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот веселказасмяна » 16 Юни 2015, 12:49

Най-голямата ми печалба беше около 50 лева, а за джакпота никога не съм си мислила, но със сигурност ще подаря много и хубави неща на близките си, тук включвам и пътешествия, е, ще оставя нещо и за малък бизнес, да кажем :idea:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот svox » 16 Юни 2015, 13:00

Със сигурност някой печели, но това не са тези, на чийто гръб печели :D Аз съм печелила 200 лв най-много, но като се замислих колко по толкова съм инвестирала за тази печалба ми се стори крайно нерентабилно и забавих темпото. Сега играя, чат-пат, но по-скоро за спорта, а ако ми е писанооо..... ще споделя, когато съм ги каширала на сигурно място :lol:
svox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Окт 2013, 12:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Rali_hr » 16 Юни 2015, 13:24

Най-много съм печелила 4 лева. Не знам какво би станало, ако спечеля джакпот. Казват, че хората, които не са свикнали да имат пари, изведнъж когато се окажат с милион ги профукват страшно бързо, може би защото не знаем ние бедняците как да управляваме толкова пари. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Юни 2015, 13:59

Печелила съм преди години 5-ца от тотото, беше около 2000лв. направих ремонт у нас с тези пари. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Lili_pili » 16 Юни 2015, 15:50

Ваня Стойчева написа:Печелила съм преди години 5-ца от тотото, беше около 2000лв. направих ремонт у нас с тези пари. :)

Ехее, страшна работа!
Аз никога нищо не съм печелила :(
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот gomez123 » 16 Юни 2015, 16:18

Така е, не знаем как да ги харчим, но нали сте чували за историите за спечелилите, сякаш тегне нещо ужасно над тях след това и то дълго време!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот Локумът » 16 Юни 2015, 19:01

gomez123 написа:Така е, не знаем как да ги харчим, но нали сте чували за историите за спечелилите, сякаш тегне нещо ужасно над тях след това и то дълго време!

Лош късмет, просто, за който обвиняват парите, които не са им донесли вечер мир, както са очаквали. :) Аз си мисля, че добре завъртени пари могат да свършат чудеса и то положителни.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Каква е най-голямата ви печалба от лотарийна игра? И какво бихте направили с джакпот?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Юни 2015, 19:19

Най-голямата ми печалба в била 4лв. от тези билети на националната лотария, по-голямо щастие не съм имала. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта