Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Jully » 15 Юли 2015, 15:45

Дъщеря ми започна да ходи на гимнастика! :) Много е доволна и времето й е ангажирано, затова препоръчвам :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Авг 2015, 12:54

Jully написа:Дъщеря ми започна да ходи на гимнастика! :) Много е доволна и времето й е ангажирано, затова препоръчвам :)

ХУбаво е, че сте решили да се занимава със спорт, пък може и занапред да има големи успехи, кой знае? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Jully » 05 Авг 2015, 12:58

Monika_Spasova написа:
Jully написа:Дъщеря ми започна да ходи на гимнастика! :) Много е доволна и времето й е ангажирано, затова препоръчвам :)

ХУбаво е, че сте решили да се занимава със спорт, пък може и занапред да има големи успехи, кой знае? :)

Надявам се да не се откаже, трудно я убедих, макар че емного гъвкава. Като ученичка, преди мноого години и аз съм ходила на гимнастика, сега след толкова време все още зная някой друг номер, надявам се и тя да бъде сериозна и да продължи да се занимава с това, защото определено й се отдава.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Nightmare » 06 Авг 2015, 10:39

Jully написа:
Monika_Spasova написа:
Jully написа:Дъщеря ми започна да ходи на гимнастика! :) Много е доволна и времето й е ангажирано, затова препоръчвам :)

ХУбаво е, че сте решили да се занимава със спорт, пък може и занапред да има големи успехи, кой знае? :)

Надявам се да не се откаже, трудно я убедих, макар че емного гъвкава. Като ученичка, преди мноого години и аз съм ходила на гимнастика, сега след толкова време все още зная някой друг номер, надявам се и тя да бъде сериозна и да продължи да се занимава с това, защото определено й се отдава.

Говори ли с треньорката й, тя какво мисли, малката старае ли се, усеща ли я дали й харесва, бързо ли навлиза? :roll:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Malina » 11 Авг 2015, 07:55

Според мен най-трудното е да се задържи този интерес на децата дори, когато пораснат. Обикновено ги записваме на спорт още в детската градина, а след това се отказваме, защото решаваме, че ще им е трудно, или по-скоро че ние самите нямаме време. След това виждаме деца с добър старт, които тежат по 50кг в 3 клас. :|
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2015, 13:49

Може да се каже, че ваканцията свърши, за мен това е най-трудното време, дойде моментът в който трябва да карам Катя отново да засяда над учебниците, а тези тийнове да не мислите, че лесно се учат! :x
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот kauda » 04 Сеп 2015, 14:24

Ваня Стойчева написа:Може да се каже, че ваканцията свърши, за мен това е най-трудното време, дойде моментът в който трябва да карам Катя отново да засяда над учебниците, а тези тийнове да не мислите, че лесно се учат! :x

Ох, тези деца :) Ще стискаш зъби и ще се надяваш леко да минете през този период, успех! Но като чета, разбирам, че твоята сладурана не е никак лесна за "отглеждане" :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Мар 2016, 15:03

Любопитна съм как се справяте с ваканциите на учениците, когато и двамата родителя са работещи?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот roksana » 10 Мар 2016, 15:02

Monika_Spasova написа:Любопитна съм как се справяте с ваканциите на учениците, когато и двамата родителя са работещи?


Направо по направление баба-дядо :grin: . Друг начин няма. Или само да се гледа, ако е по-големичко, по цял ден да скита с приятели, което хич не е вариант, но и такива съм ги виждала.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да прекараме лятната ваканция с децата си?

Мнениеот Malina » 10 Мар 2016, 15:22

roksana написа:
Monika_Spasova написа:Любопитна съм как се справяте с ваканциите на учениците, когато и двамата родителя са работещи?


Направо по направление баба-дядо :grin: . Друг начин няма. Или само да се гледа, ако е по-големичко, по цял ден да скита с приятели, което хич не е вариант, но и такива съм ги виждала.

Като няма варианти. Имаме в нашия блок една жена- самотна майка с 3 деца. Най-голямото е в 5 клас сега, грижи се за двете си по-малки братчета, но все пак е безотговорна, най-малкото на 6 години стана преди месец стои само от години навън и не се притеснява от нищо, тича където намери. За щастие нищо лошо не му се е случвало, но определено е опасно, като знаем в какви страшни времена живеем.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта