Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Lilly_milly » 16 Фев 2017, 10:42

Не питам конкретно за тази марка, а по принцип - трябва да имаш конкретен проблем, за да ти изпише дерматолог определена козметика ли? Не съм ходила на дерматолог нито заради някакъв проблем, нито заради бръчки или нещо подобно, затова питам. Още съм млада за такива неща, но не пречи да се информирам.
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Pacienti » 16 Фев 2017, 18:19

На всяка козметика има опътване за какъв тип кожа е препоръчителна. При Obagi е характерно, че се изготвя индивидуална схема спрямо нещата, които искаш да третираш. Иначе не е задължително да имаш проблем за да ти я изпишат.Трябва да се грижим за кожата си постоянно, а не да чакаме да се появи проблем.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот tinkerbell » 03 Апр 2017, 11:49

Lilly_milly написа:Не питам конкретно за тази марка, а по принцип - трябва да имаш конкретен проблем, за да ти изпише дерматолог определена козметика ли? Не съм ходила на дерматолог нито заради някакъв проблем, нито заради бръчки или нещо подобно, затова питам. Още съм млада за такива неща, но не пречи да се информирам.

Лили, и аз като теб все още не съм достигнала тази възраст, но кожата ми явно е много чувствителна и виждам, че е загубила еластичност. Да не говорим, че от скоро имам и проблем с устните – напукани и поувиснали, с две думи – пълна трагедия. Аз питах в една тема какво да правя и дали някой не е запознат с тази процедура за възстановяване и подмладяване на устните, като лично аз искам да им вкарам малко повече обем и да стои естествено. Има добри отзиви за доктор Каляшева и медицинския й център, който е оборудван със съвременна и качествена технология. То ако почна да си оправям устните със сигурност ще се подложа и на някоя друга процедура.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот vanessa_ » 03 Апр 2017, 13:01

Добре де, хеалуроновата киселина няма ли да помогне да се повдигнат устните,макар че за увиснали устни не съм чувала, може би проблемът е в мускулите около устата, от там да идва тая деформация.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот BettyBoop » 03 Апр 2017, 19:55

Всъщност има упраженения за стягане на кожата на устните и на контура, ако е бил на лице, но се е поотпуснал. Боцканията никога не стоя естествено.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Pipilota » 04 Апр 2017, 11:32

Наистина може би е увисване на самата мускулатура, а не деформация на устните. Пробвай да се усмихваш повече и някакви лицеви масажи, трябва да дадат резултат, най-лесно е да тръгнеш по процедури, но дали това е най-правилното за едва забележима деформация?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот renetka » 04 Апр 2017, 11:57

vanessa_ написа:Добре де, хеалуроновата киселина няма ли да помогне да се повдигнат устните,макар че за увиснали устни не съм чувала, може би проблемът е в мускулите около устата, от там да идва тая деформация.

Да, с хиалуронова киселина може да се постигне такъв ефект и обемът да се коригира. И да ти кажа честно с напредване на медицината и особено естетическите манипулации, може да стане по незабележим начин, а пък ефектът да е уау. Аз доста съм чела по темата и мога да кажа, че всичко зависи от лицевите пропорции и ви споделям една информация, която ще ви бъде от полза ако решите да направите нещо подобно http://www.drkaliasheva.com/services/hi ... -v-ustnite . Аз още се колебая, защото май времето не ми е дошло още, но в един момент ще се наложи да предприема тази крачка.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Tinki » 10 Май 2017, 11:04

Моля за бърз съвет, момичета. Някой ползва ли козметиката на Обаги? Много искам да направя подарък на моя близка приятелка. Видях, че има намаление 50 %, но промоцията е още няколко дена. Кажете ми какво да правя? Искам да я зарадвам. Тя много държи на външния си вид и се поддържа.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот kauda » 12 Май 2017, 12:10

Tinki написа:Моля за бърз съвет, момичета. Някой ползва ли козметиката на Обаги? Много искам да направя подарък на моя близка приятелка. Видях, че има намаление 50 %, но промоцията е още няколко дена. Кажете ми какво да правя? Искам да я зарадвам. Тя много държи на външния си вид и се поддържа.

За първи път я чувам, но от прочетеното изглежда супер надеждно! :) Онлайн ли е тази промоция за която говориш? Ако може да пратиш линк?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Pacienti » 13 Юни 2017, 16:37

Обаги е висок клас козметика! Добре е да се изпише от дерматолог за да ви направи система спрямо вашата кожа. Върши чудеса при пигментни петна и околоочния серум е невероятен.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта