Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот tinkerbell » 21 Авг 2018, 17:06

annamaria написа:На мен любима процедура ми е мезотерапията Изглежда ми доста добра като същност и приложение. Вярно, че резултатът не идва само с една процедурар но пък кати ги правиш редовно лицето изглежда много добре. Намислила съм на есен да направя един курс.


Този курс от колко процедури е, или е индивидуално, спрямо състоянието на кожата?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот rali06 » 22 Авг 2018, 16:30

Моята кожа напоследък се промени. Забелязвам, че по някои участъци е станала по-суха. Имате ли представа как бих могла да се погрижа за нея като естествено спомена, че съм си набавила хидратиращи кремове. По-скоро ме интересува някоя процедура?
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Pacienti » 23 Авг 2018, 17:12

rali06 написа:Моята кожа напоследък се промени. Забелязвам, че по някои участъци е станала по-суха. Имате ли представа как бих могла да се погрижа за нея като естествено спомена, че съм си набавила хидратиращи кремове. По-скоро ме интересува някоя процедура?

Препоръчвам ти мезотерапия. Хидратира и връща свежестта на кожата, защото се вкарват в дълбочина нужните съставки.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот renetka » 23 Авг 2018, 18:01

rali06 написа:Моята кожа напоследък се промени. Забелязвам, че по някои участъци е станала по-суха. Имате ли представа как бих могла да се погрижа за нея като естествено спомена, че съм си набавила хидратиращи кремове. По-скоро ме интересува някоя процедура?


Виж тази терапия, според мен е това, което търсиш.

https://web.facebook.com/BeautySalonEff ... =3&theater
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот tinkerbell » 24 Авг 2018, 16:30

Pacienti написа:
rali06 написа:Моята кожа напоследък се промени. Забелязвам, че по някои участъци е станала по-суха. Имате ли представа как бих могла да се погрижа за нея като естествено спомена, че съм си набавила хидратиращи кремове. По-скоро ме интересува някоя процедура?

Препоръчвам ти мезотерапия. Хидратира и връща свежестта на кожата, защото се вкарват в дълбочина нужните съставки.


Мезотерапия може ли да се прави лятото? Не е ли по-добре септември, когато слънцето е по-слабо?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Авг 2018, 14:08

Има ли процедури, които могат да се използват при стрии?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот annamaria » 27 Авг 2018, 16:44

tinkerbell написа:
annamaria написа:На мен любима процедура ми е мезотерапията Изглежда ми доста добра като същност и приложение. Вярно, че резултатът не идва само с една процедурар но пък кати ги правиш редовно лицето изглежда много добре. Намислила съм на есен да направя един курс.


Този курс от колко процедури е, или е индивидуално, спрямо състоянието на кожата?


Това го определя дерматолога, но по принцип са поне 4-5 процедури като за начало. След това вече може да се мине на подържащ ефект.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот boni bonboni » 27 Авг 2018, 18:09

значи аз съм още млада и нямам бръчки, но искам да се грижа за койата си от рано. А и забелязах гънка под очите и не знам от умора ли е или бръчица :grin: :grin: . Какво ще ме посъветвате на 25 г. съм
boni bonboni
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2018, 12:55

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот tinkerbell » 28 Авг 2018, 17:39

boni bonboni написа:значи аз съм още млада и нямам бръчки, но искам да се грижа за койата си от рано. А и забелязах гънка под очите и не знам от умора ли е или бръчица :grin: :grin: . Какво ще ме посъветвате на 25 г. съм


Аз не съм голям капацитет, но за твоите години добра козметика съчета с почистване на лицето според мен е достатъчно.

Ваня Стойчева, стриите май нищо не ги маха...
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Tinki » 13 Сеп 2018, 15:40

На 25 освен подхранващи маски и кремове друго не мога да те посъветвам. Като станеш на 27-28 може да започнеш с някакви процедури, които са подходящи за жени с по-зряла кожа, но те съветвам хиалурона или ботокса да го включиш по-късно в програмата си за подмладяване. Няма да е лошо да се посъветваш и с дерматолог и той да реши кое в момента е подходящо за теб като процедура. Ходила ли си някога на такъв?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron