Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Filipa » 18 Юни 2015, 18:05

Е, най-сетне се реших и аз да отворя една тема. Наскоро минах 35-те и вече усещам, че кожата ми не е онова, което беше преди десетина години. Всъщност, усещам го от доооста време, но все не ми се щеше да приема факта, че вече не съм първа младост ;)

Та, дами, как поддържате кожата си у дома?

Любима козметика, процедури, или се доверявате на дерматолог и разкрасителни процедури?
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот qwerryyy » 18 Юни 2015, 19:39

Аз съм далеч от тези години, но бих ти казала аз как поддържам кожата си и за щастие нямам нито бръчки, нито някакви следи по кожата си от слънце или каквото и да е било.
Най-важното за мен е почистването на лицето. Използвам този тоник http://apteka.framar.bg/30062849/%D0%B1 ... %BC%D0%BB- Изключително доволна съм, не ми пари на очите, почиствам дори грима с него. :) Винаги почиствам лицето си след като влезна у дома, на лягане се мажа с кокосово масло и спя така, а сутрин използвам слънцезащитен крем на Биодерма пак. :)
Мисля, че можеш да замениш кокосовото масло през нощта с хубав нощен крем за 40+ age, има едни охлювски, майка ми беше страшно доволна от тях. :) Дано да съм ти помогнала поне малко в избора! :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Filipa » 19 Юни 2015, 01:29

qwerryyy написа:Аз съм далеч от тези години, но бих ти казала аз как поддържам кожата си и за щастие нямам нито бръчки, нито някакви следи по кожата си от слънце или каквото и да е било.
Най-важното за мен е почистването на лицето. Използвам този тоник http://apteka.framar.bg/30062849/%D0%B1 ... %BC%D0%BB- Изключително доволна съм, не ми пари на очите, почиствам дори грима с него. :) Винаги почиствам лицето си след като влезна у дома, на лягане се мажа с кокосово масло и спя така, а сутрин използвам слънцезащитен крем на Биодерма пак. :)
Мисля, че можеш да замениш кокосовото масло през нощта с хубав нощен крем за 40+ age, има едни охлювски, майка ми беше страшно доволна от тях. :) Дано да съм ти помогнала поне малко в избора! :)


Разбира се, благодаря! Всякакви идеи са добре дошли. :)
Кокосовото масло от това, което се ползва и за готвене ли е, или си има изцяло козметичен продукт? Също така, любопитна съм майка ти подлагала ли се е на освежителни процедури, или разчита изцяло на козметиката, за която спомена?
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Kaya » 19 Юни 2015, 10:06

Това някой ползвал ли го е? http://apteka.framar.bg/30024635/%D1%80 ... %BC%D0%BB-
Чудя се дали да не си взема, не отделям много време за козметики, искам нещо, с което просто да се мажа и да не се занимавам повече. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот S_Milenska » 19 Юни 2015, 11:33

На пролет и на есен ходя на козметик, за почистване на лицето и подобни неща. Ежедневната ми грижа е свързана с кремовете на VICHI много съм доволна от тях, използвам и това http://apteka.framar.bg/30022653/%D0%B2 ... %BC%D0%BB- :))
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Snejna » 19 Юни 2015, 11:55

И моята аближава, затова ще следя темата. Не съм много на ТИ с козметиката и с грижата за кожата, надявам се да си остана младолика и без много скъпи кремове и процедури.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Filipa » 19 Юни 2015, 12:11

Kaya, мисля, че това е кремчето, което qwerryyy спомена по-горе ;)

S_Milenska написа:На пролет и на есен ходя на козметик, за почистване на лицето и подобни неща. Ежедневната ми грижа е свързана с кремовете на VICHI много съм доволна от тях, използвам и това http://apteka.framar.bg/30022653/%D0%B2 ... %BC%D0%BB- :))

Преди ходех на козметик през два месеца, сега и аз поразредих, че с това дълбоко почистване се разшириха и порите около носа ми. Почнаха и да ми се пукат капилярите...

[quote="Snejna"]И моята аближава, затова ще следя темата. Не съм много на ТИ с козметиката и с грижата за кожата, надявам се да си остана младолика и без много скъпи кремове и процедури.[/quote

То много зависи и какъв ген имаш. Дай боже всеки му дълга младоликост :)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Kremiliya » 19 Юни 2015, 12:25

А какъв слънцезащитен крем ползвате? Увеличили ли сте фактора? :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Юни 2015, 14:30

Kremiliya написа:А какъв слънцезащитен крем ползвате? Увеличили ли сте фактора? :roll:

Използвам Uriage слънцезащитните крем 50 фактор. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Грижа за дамската кожата вкъщи! 35+

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2015, 15:35

Filipa написа:
qwerryyy написа:Аз съм далеч от тези години, но бих ти казала аз как поддържам кожата си и за щастие нямам нито бръчки, нито някакви следи по кожата си от слънце или каквото и да е било.
Най-важното за мен е почистването на лицето. Използвам този тоник http://apteka.framar.bg/30062849/%D0%B1 ... %BC%D0%BB- Изключително доволна съм, не ми пари на очите, почиствам дори грима с него. :) Винаги почиствам лицето си след като влезна у дома, на лягане се мажа с кокосово масло и спя така, а сутрин използвам слънцезащитен крем на Биодерма пак. :)
Мисля, че можеш да замениш кокосовото масло през нощта с хубав нощен крем за 40+ age, има едни охлювски, майка ми беше страшно доволна от тях. :) Дано да съм ти помогнала поне малко в избора! :)


Разбира се, благодаря! Всякакви идеи са добре дошли. :)
Кокосовото масло от това, което се ползва и за готвене ли е, или си има изцяло козметичен продукт? Също така, любопитна съм майка ти подлагала ли се е на освежителни процедури, или разчита изцяло на козметиката, за която спомена?

Кокосовото масло е същото да. А иначе не е ходила по процедури, тя не е крайно грижовна към лицето си, а и да си призная, ние сме младолики в нашето семейство. Използва точно крема, който е показала Кая. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта