Как разпределяте месечния си бюджет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот кора-бия » 22 Юли 2015, 13:25

Гледайте да изкарвате повече пари и няма да имате проблеми с разпределянето на бюджета, има всякаква работа и за всеки.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот Alex_mor » 22 Юли 2015, 13:53

кора-бия написа:Гледайте да изкарвате повече пари и няма да имате проблеми с разпределянето на бюджета, има всякаква работа и за всеки.

На приказки обикновено е по-лесно, ама не всеки път се получава. ;) За толкова много хора няма работа, но "батките" са друго нещо, я охрана на дискотека, я дългове ще събираш, все ще намериш нещо. ;)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот nadqta » 22 Юли 2015, 14:46

Alex_mor написа:
кора-бия написа:Гледайте да изкарвате повече пари и няма да имате проблеми с разпределянето на бюджета, има всякаква работа и за всеки.

На приказки обикновено е по-лесно, ама не всеки път се получава. ;) За толкова много хора няма работа, но "батките" са друго нещо, я охрана на дискотека, я дългове ще събираш, все ще намериш нещо. ;)

Оооооооо беше отвъд десетката, Алекс, много добро ;)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Юли 2015, 14:07

Нека има батки! :)
Иначе да ви кажа убеждавам се, че е много важно да имаме заделени пари, наистина е важно! ПО малко, дали ще са по 10 по 20лв месечно трябва да се заделя по н якой лев, че нищо не се знае :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот Rali_hr » 23 Юли 2015, 14:37

marsu написа:Нека има батки! :)
Иначе да ви кажа убеждавам се, че е много важно да имаме заделени пари, наистина е важно! ПО малко, дали ще са по 10 по 20лв месечно трябва да се заделя по н якой лев, че нищо не се знае :)

Така е, дали ще са черни дни или за бели дни трябва да има по някой лев!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот penny » 23 Юли 2015, 15:40

Rali_hr написа:
marsu написа:Нека има батки! :)
Иначе да ви кажа убеждавам се, че е много важно да имаме заделени пари, наистина е важно! ПО малко, дали ще са по 10 по 20лв месечно трябва да се заделя по н якой лев, че нищо не се знае :)

Така е, дали ще са черни дни или за бели дни трябва да има по някой лев!

Определено съм съгласна с това, всичко се случва, най-малко ако искаш да смениш работата си, то оставаш минимум месец назад, така че е много вярно това, както пише на касичката ми - По малко, но редовно! ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот Локумът » 23 Юли 2015, 17:03

Има ли смяна на работата или пък на квартира и направо се реже главата, това е месец солиден разход или без доход! Трябва да се заделят някакви пари, вярно че е много трудно ама по малко поне...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот Alex_mor » 24 Юли 2015, 17:35

Локумът написа:Има ли смяна на работата или пък на квартира и направо се реже главата, това е месец солиден разход или без доход! Трябва да се заделят някакви пари, вярно че е много трудно ама по малко поне...

Не е работа, абе и за семействата не е лесно, ние сме се местили от една квартира в друга беше истински глад, ядяхме само картофи!
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот Fancy » 27 Юли 2015, 16:01

Не зная как има хора, които са без грам стотинка закътана и мен би ме било шубе!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как разпределяте месечния си бюджет?

Мнениеот mix_twix » 27 Юли 2015, 17:39

Fancy написа:Не зная как има хора, които са без грам стотинка закътана и мен би ме било шубе!

Има и не са никак малко, повярвай ми. Докато дойде времето да си заделям пари знаеш ли колко съм стоял със стотинки до заплата.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта