Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот Mamacita » 22 Юни 2015, 13:50

Иска ми се да стопя целулита и то сама. Не съм убедена, че ще успея толкова бързо само с упражнения и диети, но безкрайно много ми се иска, така че ще опитам, макар че не зная дали е възможно това. :roll:

Не зная дали са разработени такива програми, които са със специални упражнения за топене на целулит. Най-вече при мен е на краката и дупето и предполагам трябва да наблегна на тази област, но освен този тип клекове,
cellulite.jpg
cellulite.jpg (13.04 KiB) Прегледано 994 пъти
както и обикновените, какъв друг вид упражнения би трябвало да бъдат от помощ? :roll:

А според вас съществуват ли упражнения топящи целулит и възможно ли е да бъдат от полза? :roll: Разбира се, че в допълнение ще се мажа и с кремове, но те сами по себе си не зная колко могат да бъдат полезни :?:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот donni » 22 Юни 2015, 13:52

Не мисля, че могат да помогнат каквито и да е упражнения, колкото и да тренираш мускулите, но тези мастни депа как ще се стопят? :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот borkova » 22 Юни 2015, 13:54

За мене целулитът се премахва единствено с масажи и под ножа, други ефективни начини не мисля, че има :|
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот веселказасмяна » 22 Юни 2015, 14:10

Добре де, като си загряваш тялото и се потиш не би ли трябвало да се топят и целулитите :roll: аз не успях и въпреки че съм пълна, то нямам много, което май си е странно :roll: :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот Malina » 22 Юни 2015, 14:34

веселказасмяна написа:Добре де, като си загряваш тялото и се потиш не би ли трябвало да се топят и целулитите :roll: аз не успях и въпреки че съм пълна, то нямам много, което май си е странно :roll: :D

Имаш, просто не го виждаш :D
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот Lisica » 23 Юни 2015, 16:14

Със сигурност има, иначе как са се отървали жените от целулита, обаче май е по-добре да се пият и чайове в помощ, за да има по-голям ефект. И разбира се тичането няма как да не помогне срещу него.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот belleville » 23 Юни 2015, 16:45

Lisica написа:Със сигурност има, иначе как са се отървали жените от целулита, обаче май е по-добре да се пият и чайове в помощ, за да има по-голям ефект. И разбира се тичането няма как да не помогне срещу него.

Еврика, знаех си, не знаех как, но знаех, че може :D сега чакам от друга тема още напътствия :D
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот Kaya » 24 Юни 2015, 09:54

belleville написа:
Lisica написа:Със сигурност има, иначе как са се отървали жените от целулита, обаче май е по-добре да се пият и чайове в помощ, за да има по-голям ефект. И разбира се тичането няма как да не помогне срещу него.

Еврика, знаех си, не знаех как, но знаех, че може :D сега чакам от друга тема още напътствия :D

хахаха ;) Има и едни добри упражнения, които са много подходящи. Ето това лично аз съм го пробвала: https://www.youtube.com/watch?v=0WRndVtfDxk :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот niya_mazova » 24 Юни 2015, 11:14

Kaya написа:
belleville написа:
Lisica написа:Със сигурност има, иначе как са се отървали жените от целулита, обаче май е по-добре да се пият и чайове в помощ, за да има по-голям ефект. И разбира се тичането няма как да не помогне срещу него.

Еврика, знаех си, не знаех как, но знаех, че може :D сега чакам от друга тема още напътствия :D

хахаха ;) Има и едни добри упражнения, които са много подходящи. Ето това лично аз съм го пробвала: https://www.youtube.com/watch?v=0WRndVtfDxk :)

И аз ъм пробвала тези, но бързо приключих с тях, тъй като съм ужасно несериозна, но и аз мисля, че дават ефект, като се има предвид натоварването :idea:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Съществуват ли упражнения топящи целулита?

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2015, 13:03

А няма ли някакъв тип упражнения за мноого начинаещи, защото аз не съм от най-малките и подобни клекове са ми непосилни.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта