Кулинарни изкушения, да се поглезим

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот svetlozara » 13 Авг 2015, 14:08

Pacienti написа:Да уточня, изпрала му е чорапите защото ги е залял с мастика, той не я бил карал, приятно го изненадала. :lol:

Oф,. това са две различни неща, аз си представях как на влизане го е поканила да се събуе и на бързо е препрала неговите и нейните чорапи, та да не цапат! :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Gorica23 » 13 Авг 2015, 14:45

svetlozara написа:
Pacienti написа:Да уточня, изпрала му е чорапите защото ги е залял с мастика, той не я бил карал, приятно го изненадала. :lol:

Oф,. това са две различни неща, аз си представях как на влизане го е поканила да се събуе и на бързо е препрала неговите и нейните чорапи, та да не цапат! :mrgreen:

Ох, днес всички теми са толкова жизнерадостни и преизпълнени с чувство за хумор... :lol:
svetlozara, твоята интерпретация повече ми допада! :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Авг 2015, 15:52

:lol: Не ми се мисли лятото какво ще е, той ходил по джапанки и се прибира с мръсни крака! Баба ми лека и пръст на жената, когато идваха техниците от интернета събираше килимите да не й ги нацапат :Р
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Gorica23 » 13 Авг 2015, 16:00

rabotnata pchela написа::lol: Не ми се мисли лятото какво ще е, той ходил по джапанки и се прибира с мръсни крака! Баба ми лека и пръст на жената, когато идваха техниците от интернета събираше килимите да не й ги нацапат :Р

Те вече си носят калцуни! :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот kauda » 13 Авг 2015, 16:18

:lol: :lol: :lol: Представям си ги, ама и те са нагли, така де, у тях не ходят с обувките нали, защо по нашите домове трябва да са като прасета?!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Lollipop » 14 Авг 2015, 08:20

Обаче, аз сега се замислих! Значи, ако искаме вечеря в стил аз много те харесвам не е удачно да му се правят сладки във формата на сърца нали, макар че за нас жените това е връх в показването на чувствата всичко мило и лигаво, при мъжете не е така. :) Съобразявате ли формата на храната и каква е точно, за да не издава грешни сигнали?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот silver933 » 14 Авг 2015, 10:10

Подкрепям! :) Представям си на една от първите срещи някоя психопатка ад ме посрещне сякаш ще празнуваме за 5-та година свети валентин, мноого ще ми дойде!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 14 Авг 2015, 11:11

Сърцата и на мен биха ми били в повече на първа среща, въпреки че съм жена. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Andrey » 14 Авг 2015, 11:22

silver933 написа:Подкрепям! :) Представям си на една от първите срещи някоя психопатка ад ме посрещне сякаш ще празнуваме за 5-та година свети валентин, мноого ще ми дойде!

Това ще изглежда като онзи филм "как да разкараш гаджето за 10 дни", сякаш се опитва всичко да направи, за да я зарежеш, но лошото е, че няма как да не е истина... :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Nightmare » 20 Авг 2015, 12:49

Andrey написа:
silver933 написа:Подкрепям! :) Представям си на една от първите срещи някоя психопатка ад ме посрещне сякаш ще празнуваме за 5-та година свети валентин, мноого ще ми дойде!

Това ще изглежда като онзи филм "как да разкараш гаджето за 10 дни", сякаш се опитва всичко да направи, за да я зарежеш, но лошото е, че няма как да не е истина... :lol:

Най-лошото е, че в тези случаи мацките те просто са си луди, а не, че се опитват да те разкарат :D
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта