Кулинарни изкушения, да се поглезим

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 03 Сеп 2015, 14:55

Какво лошо има на първа среща мъжът да носи цветя, да те изведе на вечеря, после разходка, гледане на звездите и накрая като те изпрати преди да си тръгне да те целуне... :lol:
Ще кажете, че много филми съм гледала, но в миналото се е възприемало за нормално.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Mon_ton » 03 Сеп 2015, 15:08

Pacienti написа:Какво лошо има на първа среща мъжът да носи цветя, да те изведе на вечеря, после разходка, гледане на звездите и накрая като те изпрати преди да си тръгне да те целуне... :lol:
Ще кажете, че много филми съм гледала, но в миналото се е възприемало за нормално.

Не мисля, че преди е имало подобен тип срещи по нашите ширини, наистина си прекалила с филмите. :lol: :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 03 Сеп 2015, 15:22

Mon_ton написа:
Pacienti написа:Какво лошо има на първа среща мъжът да носи цветя, да те изведе на вечеря, после разходка, гледане на звездите и накрая като те изпрати преди да си тръгне да те целуне... :lol:
Ще кажете, че много филми съм гледала, но в миналото се е възприемало за нормално.

Не мисля, че преди е имало подобен тип срещи по нашите ширини, наистина си прекалила с филмите. :lol: :mrgreen:

В общи линии описах първата среща на баба ми...
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Slavena » 03 Сеп 2015, 15:29

Наистина? Не се обиждай, но това ми се вижда нереално! Нали знаем за кои години говорим! :shock:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 03 Сеп 2015, 15:35

Slavena написа:Наистина? Не се обиждай, но това ми се вижда нереално! Нали знаем за кои години говорим! :shock:

Аз говоря за петдесетте и си е била реална среща, първата и любов преди университета. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Slavena » 03 Сеп 2015, 15:56

Pacienti написа:
Slavena написа:Наистина? Не се обиждай, но това ми се вижда нереално! Нали знаем за кои години говорим! :shock:

Аз говоря за петдесетте и си е била реална среща, първата и любов преди университета. :)

Яко! :) Явно и такива ги имало :) Сегашните първи срещи мъжът си мисли дали ще успее да стигне в леглото на момичето..
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Gorica23 » 07 Сеп 2015, 12:05

Pacienti написа:
Slavena написа:Наистина? Не се обиждай, но това ми се вижда нереално! Нали знаем за кои години говорим! :shock:

Аз говоря за петдесетте и си е била реална среща, първата и любов преди университета. :)

Е, други времена, други нрави, сега ако някой подходи така, по скоро ще ни уплаши... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот silver933 » 07 Сеп 2015, 14:10

защото на времето сякаш хората по са се женили след тези срещи, а тука срещата е по-скоро с една мисъл зад гърба от типа "тая дали ще мога д ая оправя днеска",ама ако се почне толкова сериозно от първия път чак е плашещо.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 07 Сеп 2015, 16:20

silver933 написа:защото на времето сякаш хората по са се женили след тези срещи, а тука срещата е по-скоро с една мисъл зад гърба от типа "тая дали ще мога д ая оправя днеска",ама ако се почне толкова сериозно от първия път чак е плашещо.

В онези години рядко са правили секс преди брака, такъв е бил морала. ;)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот mix_twix » 07 Сеп 2015, 16:35

По-скоро в момента няма морал, то на вермето си е било нормално ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта