Кулинарни изкушения, да се поглезим

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pacienti » 11 Сеп 2015, 14:28

Andrey написа:
Snejna написа::lol: Локуме, вече ще ти спрат сладкото да знаеш. Щом си останал без пържоли, скоро и без ракия можеш да останеш :)

Значи жените сте такива същества, ние спрелили сме ви нещо бе! :) тцтцтцт все вие ще префасонирате :)

Аз на мъжът ми не му спирам нищо, но той е рядкост, има акъл в главата. :mrgreen:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Lisica » 11 Сеп 2015, 15:09

Рядкост са такива мъже, но не че и жените не са такива де, по-голямата част от хората се хранят супер вредно.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Jully » 11 Сеп 2015, 16:33

И моят с годините взе все повече да мисли за изкушенията, отколкото за здравето, но съм го стегнала, яде зеле всяка вечер и си мълчи. :D
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Сеп 2015, 16:49

И аз се чудя как да поглезя моят любим и май днес ще го изненадам с един чийзкейк и вкусна вечеря :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Rali_hr » 12 Сеп 2015, 08:05

rabotnata pchela написа:И аз се чудя как да поглезя моят любим и май днес ще го изненадам с един чийзкейк и вкусна вечеря :)

Успя ли да направиш? Сподели как се е получил, че на мен все не ми се получава тоя прословут чийзкейк, май грешката ми е в изварата хаха :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Gorica23 » 02 Окт 2015, 11:36

Напоследък нямаме много време да се глезим, дайте идеи за нещо бързо и вкусно. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот nadqta » 02 Окт 2015, 14:46

Gorica23 написа:Напоследък нямаме много време да се глезим, дайте идеи за нещо бързо и вкусно. :)

Веднага предложение - зеленчуци на пара... взимаш картофки, моркови, броколи, брюкселско или цветно зеле, може и от трита вида, слагаш ги на пара изчистени и нарязани на дребно, сваряват се за около 10 максимум 15 мин. след това прехвърляш в купа овкусяваш с чубрица, кимион, босилек, сол, може и къри да добавиш (ако обичате), солидно количество зехтин :mrgreen: също може и чесънче малко да се добави или малка глава лук, ти ще прецениш ;) Сега се сещам, че половин консерва царевичка с половин консерва грах ще заспят на тази салатка ;)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Gorica23 » 06 Окт 2015, 16:16

nadqta написа:
Gorica23 написа:Напоследък нямаме много време да се глезим, дайте идеи за нещо бързо и вкусно. :)

Веднага предложение - зеленчуци на пара... взимаш картофки, моркови, броколи, брюкселско или цветно зеле, може и от трита вида, слагаш ги на пара изчистени и нарязани на дребно, сваряват се за около 10 максимум 15 мин. след това прехвърляш в купа овкусяваш с чубрица, кимион, босилек, сол, може и къри да добавиш (ако обичате), солидно количество зехтин :mrgreen: също може и чесънче малко да се добави или малка глава лук, ти ще прецениш ;) Сега се сещам, че половин консерва царевичка с половин консерва грах ще заспят на тази салатка ;)

Вкусно изглежда, но моят обича мръвка да има, ще помисли, че е на диета. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот mihaella » 06 Окт 2015, 16:38

Gorica23 написа:
nadqta написа:
Gorica23 написа:Напоследък нямаме много време да се глезим, дайте идеи за нещо бързо и вкусно. :)

Веднага предложение - зеленчуци на пара... взимаш картофки, моркови, броколи, брюкселско или цветно зеле, може и от трита вида, слагаш ги на пара изчистени и нарязани на дребно, сваряват се за около 10 максимум 15 мин. след това прехвърляш в купа овкусяваш с чубрица, кимион, босилек, сол, може и къри да добавиш (ако обичате), солидно количество зехтин :mrgreen: също може и чесънче малко да се добави или малка глава лук, ти ще прецениш ;) Сега се сещам, че половин консерва царевичка с половин консерва грах ще заспят на тази салатка ;)

Вкусно изглежда, но моят обича мръвка да има, ще помисли, че е на диета. :)

:D :D Нали знаеш, че гарнитурата за месоядните е основното за тревопасните, така че... нищо не ти пречи през това време да метнеш едни бутчета на скарата или в една тавичка, оваляни в подправки ;)
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Кулинарни изкушения, да се поглезим

Мнениеот Pipilota » 07 Окт 2015, 10:39

Има ли някой мъж, който да не си пада по месото? Повечето смятат, че ако нямат достатъчно мръвка не могат да се наядат
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron