Как се справяте с протриването на краката лятото?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2015, 12:56

Дойде отново лятото и моят проблем с протриването на краката пак е на дневен ред. :(
Не знам вече какво да правя и как да повлияя на протриването, но обикновено толкова се протривам, че се стига до кръв. :(
Пробвах такъв вариант:

art005D448.jpg
art005D448.jpg (20.27 KiB) Прегледано 2169 пъти

но тези ленти се навиват и освен, че отново се протривам отгоре на всичкото все се притеснявам дали няма да се покажат от някъде. :mrgreen:
Вие как се справят се протриването на краката през лятото, това е проблем главно на по-пълните жени, но май и много слаби страдат от носенето на поли и рокли... :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот Elica » 24 Юни 2015, 13:21

Офф, и аз го имам този проблем, не мога да си позволя да нося пола, а уж нямам излишни килограми и все пак там ми се протрива :(
Използвам бебешка пудра и има ефект, но само докато попие, после пак...
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот Slavena » 24 Юни 2015, 13:56

Вместо да питаш такива неща, спри да стоиш на форума и иди да се разходиш та да поотслабнеш малко! :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот fawla » 24 Юни 2015, 14:53

Аз също го имам този проблем, предлагам ти този вариант http://apteka.framar.bg/30019314/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-
много ефикасно подсушава, а най-хубавото е, че се нанася лесно и не оставя следи по дрехите, може да го ползваш дори в тоалетната на офиса ! :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот Jully » 24 Юни 2015, 16:00

Имах го този проблем, когато бях по-пълна, сега ми се случва, само ако ходя повече. На местата слагам крем здраве и лепенки, друг вариант от преди е да нося къс клин, който да ме предпазва. Обаче за големите жеги не става, защото държи много горещо.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юни 2015, 16:35

Кремът дали наистина помага?? На мен освен с полите, то и клиновете ми се протриват и става още по-зле! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот rose_92 » 24 Юни 2015, 17:03

Аз не помня да съм имала такова нещо, но може би е, защото, когато ходя бедрата ми не се допират едно в друго понеже не съм пълна. Значи проблемът е в килограмите, а решението - фитнес. :!: Не виждам как слабите жени могат да имат такъв проблем.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот sissie » 24 Юни 2015, 17:10

проблемът не е само в килограмите. определено има връзка, но не е само това. има жени, чиито бедра са по-едри във вътрешната си част, отколкото във външната, дори и да са слаби. когато качат повече килограми, проблемът се влошава. памучни клинчета могат да помогнат, понеже попиват потта и не спомагат за допълнителното протъркване както при изкуствени материи. въпреки че с тях е малко топличко, все пак са някакъв вариант. всякакви пудри са до време, включително и кремчето-пудра.
sissie
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Окт 2014, 11:58

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Юни 2015, 19:51

rose_92 написа:Аз не помня да съм имала такова нещо, но може би е, защото, когато ходя бедрата ми не се допират едно в друго понеже не съм пълна. Значи проблемът е в килограмите, а решението - фитнес. :!: Не виждам как слабите жени могат да имат такъв проблем.

Напротив, много слаби жени могат да страдат от това, защото точно тази част на тялото е доста трудна за оформяне. Има жени на по 50кг, които имат проблеми в тази област, така че не всеки път проблемът е в килограмите. В голяма степен е и до структура, има дебели, чиито крака не се протриват.
А иначе решението е само клин, не знам това на снимката със сигурност се усуква и не става, да. Освен това знам, че някои ползват дездоранти, точно такива подсушаващи, но пък тази област е деликатна, не бих рискувала. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как се справяте с протриването на краката лятото?

Мнениеот lini_leni » 24 Юни 2015, 22:24

Monika_Spasova написа:
rose_92 написа:Аз не помня да съм имала такова нещо, но може би е, защото, когато ходя бедрата ми не се допират едно в друго понеже не съм пълна. Значи проблемът е в килограмите, а решението - фитнес. :!: Не виждам как слабите жени могат да имат такъв проблем.

Напротив, много слаби жени могат да страдат от това, защото точно тази част на тялото е доста трудна за оформяне. Има жени на по 50кг, които имат проблеми в тази област, така че не всеки път проблемът е в килограмите. В голяма степен е и до структура, има дебели, чиито крака не се протриват.
А иначе решението е само клин, не знам това на снимката със сигурност се усуква и не става, да. Освен това знам, че някои ползват дездоранти, точно такива подсушаващи, но пък тази област е деликатна, не бих рискувала. :roll:

Да, смятам, че дори могат да бъдат опасни тези дезодорантчета, но наистина спорт е един от най-сигурните начини за това! ;)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта