Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот MollyDolly » 03 Юли 2015, 11:42

Тези играчки по-скоро са за малки котенца, така че не зная дали ще обърне твоята някакво по-особено внимание, по-скоро сега й е горещо и си търси комфорта, заради това така се държи :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот Jully » 06 Юли 2015, 14:50

MollyDolly написа:Тези играчки по-скоро са за малки котенца, така че не зная дали ще обърне твоята някакво по-особено внимание, по-скоро сега й е горещо и си търси комфорта, заради това така се държи :idea:

защо, старите котки не си ли играят? :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот exotic » 10 Юли 2015, 12:35

Jully написа:
MollyDolly написа:Тези играчки по-скоро са за малки котенца, така че не зная дали ще обърне твоята някакво по-особено внимание, по-скоро сега й е горещо и си търси комфорта, заради това така се държи :idea:

защо, старите котки не си ли играят? :roll:

Стават доста по-мудни и не им се занимава с игра, поне и с моята беше така, не зная защо, сякаш ги домързява :roll:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2015, 12:42

Котките по принцип прекарват над 80% от времето си в спане, вие какво очаквате, да подскача по цял ден? :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот MollyDolly » 14 Юли 2015, 16:47

Локумът написа:Котките по принцип прекарват над 80% от времето си в спане, вие какво очаквате, да подскача по цял ден? :)

Малките и това правят, но да с възрастта и те като хората, повечко ги премързява! ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот qwerryyy » 16 Юли 2015, 13:28

С годините идва и мързела, не се притеснявай, пък и в тея жеги какво да прави тая котка ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 11:46

qwerryyy написа:С годините идва и мързела, не се притеснявай, пък и в тея жеги какво да прави тая котка ;)

Да, забелязвам животните променят поведението си и през лятото, и през зимата, но не бива да подценяваме това винаги :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот Jully » 21 Юли 2015, 17:06

Горещините нормално да му повлияят на животинчето, колкото и да се бъзикаме, а и все пак едни преглед при ветеринар няма да му навреди!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот Neven498 » 25 Авг 2015, 12:32

Котките, веднъж научат ли се, ходят на едни и същи места по нужда. По принцип са много чисти животни. Или протестира за нещо, или е болна. Иди при читав вет, тези кварталните обикновено са с малка практика и говорят, каквото са прочели в учебниците.

Ама и аз се включвам с месец закъснение...
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Котката ми се държи странно, на какво се дължи?

Мнениеот MGB » 25 Авг 2015, 14:51

Neven498 написа:Котките, веднъж научат ли се, ходят на едни и същи места по нужда. По принцип са много чисти животни. Или протестира за нещо, или е болна. Иди при читав вет, тези кварталните обикновено са с малка практика и говорят, каквото са прочели в учебниците.

Ама и аз се включвам с месец закъснение...

Затова съм съгласна, имам приятелка, която има котка, тази котка й се качва на главата, почти буквално. Не зная как я трае, но аз нямаше да мога, винаги у тях се ходи с обувки, понеже котката може да е направила беля, съответно да не я видиш и да цопнеш в нея!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

ПредишнаСледваща

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта