Хващали ли са ви вашите пияни?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Bass » 10 Юли 2015, 09:54

То най-голямото наказание е като те цепи главата, все едно си я удрял в паважа. Щото, разбира се, повечето пубертети имат неблагоразумието да се накъркат с бира... :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот S_Milenska » 10 Юли 2015, 10:49

Bass написа:То най-голямото наказание е като те цепи главата, все едно си я удрял в паважа. Щото, разбира се, повечето пубертети имат неблагоразумието да се накъркат с бира... :D

А, с бира, ами водката, ментата и ракията, които се смесват?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот mimeto90 » 10 Юли 2015, 10:53

Bass написа:То най-голямото наказание е като те цепи главата, все едно си я удрял в паважа. Щото, разбира се, повечето пубертети имат неблагоразумието да се накъркат с бира... :D

Аз и без да съм пубер без да искам го правя, за да не ги смесвам, когато съм тръгнала уж за една биричка!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Snejna » 10 Юли 2015, 11:55

Не знам що се прекалява с алкохола, не се ли усещате, кога се напивате? Та дори и децата трябва да усещат, то наистина се чувства, аз как така не се напивам, а спирам на време?! Просто ниска култура, това е. Примерът е да се напиеш и да си много як! :?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Lisica » 14 Юли 2015, 14:58

Snejna написа:Не знам що се прекалява с алкохола, не се ли усещате, кога се напивате? Та дори и децата трябва да усещат, то наистина се чувства, аз как така не се напивам, а спирам на време?! Просто ниска култура, това е. Примерът е да се напиеш и да си много як! :?

Усещаме се, но то е по-силно от нас. А и от време на време какво лошо има, стига с това поучаване, сякаш вие не сте били млади! :!:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Локумът » 01 Сеп 2015, 15:13

Събота, ако знаете как се смях с моите, прибират се от едни купон, ама двамата цъфнали и вързали, много бяха забавни, добре че не се бяха наквасили много, та чак да повръщат, но им беше доста трудно да се справят с ключалката и уцелването на вратите, майка им направо се разпищя, ама ги укротих всичките и ги прибрах да спят. Още не могат да се оправят. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Pipilota » 08 Сеп 2015, 14:33

Локумът написа:Събота, ако знаете как се смях с моите, прибират се от едни купон, ама двамата цъфнали и вързали, много бяха забавни, добре че не се бяха наквасили много, та чак да повръщат, но им беше доста трудно да се справят с ключалката и уцелването на вратите, майка им направо се разпищя, ама ги укротих всичките и ги прибрах да спят. Още не могат да се оправят. :lol:

ОФ и ме какво ме чака, от все по-малки започват да пият, направо не знам как ще се справяме..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Локумът » 09 Сеп 2015, 13:03

Pipilota написа:
Локумът написа:Събота, ако знаете как се смях с моите, прибират се от едни купон, ама двамата цъфнали и вързали, много бяха забавни, добре че не се бяха наквасили много, та чак да повръщат, но им беше доста трудно да се справят с ключалката и уцелването на вратите, майка им направо се разпищя, ама ги укротих всичките и ги прибрах да спят. Още не могат да се оправят. :lol:

ОФ и ме какво ме чака, от все по-малки започват да пият, направо не знам как ще се справяме..

Стягай се и подпирай една точилка от сега до вратата да знаят да не ти пакостят много. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Snejna » 09 Сеп 2015, 15:46

Тя темат атрябва да е за по-малдите, ама и ние старите не отстъпваме, само че вече ни хващат мъжете и жените ни пияни! :)) Въпросът е, че тогава става много по-страшно хахах :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Локумът » 10 Сеп 2015, 13:48

Snejna написа:Тя темат атрябва да е за по-малдите, ама и ние старите не отстъпваме, само че вече ни хващат мъжете и жените ни пияни! :)) Въпросът е, че тогава става много по-страшно хахах :)
ТОва е по-страшно, отколкото да те хванат вашите пиян, а като почнат да те прибират децата като се напиеш срамът става троен, добре че не ми се е случвало
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта