Хващали ли са ви вашите пияни?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Mon_ton » 16 Сеп 2015, 12:43

По-добре да ме хванат пияна, отколко в някакво по-сконфузно положение.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот maminka » 16 Сеп 2015, 14:50

С голямата щерка имах едно такова преживяване, но като се засякохме сутринта на вратата толкова миличко ми стана, започна да ми обяснява колко ме обича и за какво точно от нещата, които съм направила за нея ми е благодарна :lol: :lol: Хем ми беше забавно, хем мило, хем исках да я убия :lol:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот mix_twix » 29 Окт 2015, 17:21

maminka написа:С голямата щерка имах едно такова преживяване, но като се засякохме сутринта на вратата толкова миличко ми стана, започна да ми обяснява колко ме обича и за какво точно от нещата, които съм направила за нея ми е благодарна :lol: :lol: Хем ми беше забавно, хем мило, хем исках да я убия :lol:

Доста смесени чувства на едно място. Знаела е как да те обработи обаче. :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Грохот » 29 Окт 2015, 17:53

mix_twix написа:
maminka написа:С голямата щерка имах едно такова преживяване, но като се засякохме сутринта на вратата толкова миличко ми стана, започна да ми обяснява колко ме обича и за какво точно от нещата, които съм направила за нея ми е благодарна :lol: :lol: Хем ми беше забавно, хем мило, хем исках да я убия :lol:

Доста смесени чувства на едно място. Знаела е как да те обработи обаче. :lol:

Хахах, че то в такова състояние, нали уж човек си казвал всичко, та явно си я хванала на такава фаза, а не знам дали е възможно да бъдеш манипулативен при такова положение :lol:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот kauda » 15 Дек 2015, 14:26

По-скоро аз съм по-искрена, докато спя, всеки може да ме попита всичко и аз да си призная без да се усетя. :) Иначе в пиянството е друго хаха :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Jully » 15 Дек 2015, 15:48

Не знам за децата, но онзи ден моя беше на банкет и така светнал се върна, че не можах да го позная, просто заспа на дивана, не му стигнаха силите до спалнята. С обувките.. После 2 дена не ми говореше от срам. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Bambaa » 19 Дек 2015, 19:19

По-скоро кой е имал обратния случай... Ама в един момент като пораснеш вече не са ти и смешни тези истории, по-скоро само срамни остават хаха
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Mon_ton » 07 Яну 2016, 12:59

Bambaa написа:По-скоро кой е имал обратния случай... Ама в един момент като пораснеш вече не са ти и смешни тези истории, по-скоро само срамни остават хаха

Срамни, ама никой не те кара да стигаш до там, никой никога не ти налива пиенето, сам решаваш дали да се изложиш. То не е само пред семейството, то по принцип да се напиеш е излагация.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот iwoni » 01 Фев 2016, 14:23

Mon_ton написа:
Bambaa написа:По-скоро кой е имал обратния случай... Ама в един момент като пораснеш вече не са ти и смешни тези истории, по-скоро само срамни остават хаха

Срамни, ама никой не те кара да стигаш до там, никой никога не ти налива пиенето, сам решаваш дали да се изложиш. То не е само пред семейството, то по принцип да се напиеш е излагация.


Няма човек който да не му се е случвало. Стига да не става навик! :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Pipilota » 21 Сеп 2018, 10:50

Големият ми син е вече на 17 и онзи ден беше преплел крачките... :lol: Беше много смешно, но после имахме сериозен разговор, не го намирам за проблем, на тази възраст вички сме ги вършили същите.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта