Хващали ли са ви вашите пияни?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Кети cat » 15 Яну 2019, 10:48

Не можех да си позволя такъв лукс посмъртно! Аз и не съм се напивала като кирка, де, но да се прибера подпийнала - абсурд! Щях да бъда затворена вкъщи за неопределено дълго време.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот blaze » 11 Фев 2019, 10:57

Не помня да са ме хващали пияна, но и аз не смеех да се прибирам в такова състояние. Подпийнала леко - да. Тогава просто тихичко се прибирах, за да не ги събудя.
Тривиални, тийн изпълнения, предполагам :grin:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Боби_Тони » 12 Мар 2019, 12:33

Ако ме бяха хващали, не знам как щях да ги погледна в очите въобще на следващия ден. Имам респект към родителите си, не бих го допуснала.
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Dalia » 12 Мар 2019, 12:53

Едно време купоните бяха само в къщите :lol: У нас в мазето имахме механа и там ставаха най-веселите купони, които си спрятахме, защото хем си в къщи ама хем и на твоя си територия. И се пиеше домашни вина и ракийки. Сега колко сме пили, не знам много ли е било малко ли, да си понаправиш главата дето се казва... така че със сигурност са ме виждали подпийнала, но всикчо е било в реда на нормалното за веселието. Чак пиянски изпълнения никога не е имало, а сме се събирали доста хора и всякакви компании за всякакви поводи. Ех, спомени, спомени....
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Клер » 13 Мар 2019, 11:08

Никога не съм си позволявала такова нещо. Искрено се надявам сега, с дъщеря тийнейджър да не ни сполети нещо такова. Колкото и да съм свободомислеща, това определено би преминало всякакви граници.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Валя.Танева » 13 Юни 2019, 10:05

Ако ме бяха хванали, щяха да ме изгонят от нас сигурно :wink: И го разбирам. Все си мисля, че семейсвото трябва да има някакви норми на поведение. Това не е кръчма да се прибираш пиян, преди да си навършил дори пълнолетие...
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Malina » 13 Юни 2019, 16:38

Валя.Танева написа:Ако ме бяха хванали, щяха да ме изгонят от нас сигурно :wink: И го разбирам. Все си мисля, че семейсвото трябва да има някакви норми на поведение. Това не е кръчма да се прибираш пиян, преди да си навършил дори пълнолетие...

Оф, да ти кажа :) когато тийновете опознават себе си, предпочитам да се прибере пияно у нас, а не да седи по пейките и да се чуди къде да се скрие, щото се е наквасило. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта