Хващали ли са ви вашите пияни?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 02 Юли 2015, 15:01

Здравейте, тази седмица имах неблагоразумието да се прибера мноого пияна у нас, но зверски зле. Толкова, че си бях легнала с обувките, просто в абсолютна черна дупка бях попаднала. :lol: :lol: :lol:
Всичко хубаво, но на другия ден нашите надигнаха вой и настана истинска лудница, как можело, бла бла, и сега търпя наказание 2 седмици без телефон и без да излизам. :roll:
Вярно, доста се напих, но чак пък толкова сурово наказание не е нормално да ми прилагат, нали? С вас какво се случи и изобщо разкажете някоя история, че да ми се оправи малко настроението, а и може и друг да е имало като мен в немилост. :x
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот magda » 02 Юли 2015, 15:14

Една вечер преди 4 години, май беше, излязохме с приятели, но тогава не пиех, ама ми се усладиха едни бирички, изпих 3 Загорки и после ела да видиш, аз се държах мъжката, но майка ми нямаше как да не усети, че воня на бъчва :lol: :lol: дори на сутринта ми се виждаха звездички и всичко се въртеше, това беше най-ужасното ми преживяване... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Pipilota » 02 Юли 2015, 16:03

О,случвало ми се е ,как! Беше преди много време,още когато момичетата не трябваше да пият алкохол. [FACE WITH TEARS OF JOY] Прибрах се зверски почерпена с една мастика,баща ми се побърка направо. Изкара ме едва ли не някаква абсолютна развалина. Не знам защо хората толкова викат на пияните... после бях наказана с месеци и не можех да излизам... [ANGRY FACE]

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот BeenieGal » 02 Юли 2015, 16:33

Pipilota написа:О,случвало ми се е ,как! Беше преди много време,още когато момичетата не трябваше да пият алкохол. [FACE WITH TEARS OF JOY] Прибрах се зверски почерпена с една мастика,баща ми се побърка направо. Изкара ме едва ли не някаква абсолютна развалина. Не знам защо хората толкова викат на пияните... после бях наказана с месеци и не можех да излизам... [ANGRY FACE]

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Да, малко е безмилостно, а и е безпредметно да се вика на пияни, по-забавно е да крещиш на махмурлия :D Моят единствен път, в който се прибрах смляна беше след един рожден ден на моя съученичка, нейните приятели, а и самата тя, не бяха особено интелигентни и нямаше с никой какво да си кажа, затова мълчах и пийвах и те ми мешат и досипват, таа с 300 зора се прибрах до апартамента на нашите, беше ми зле и в момента, в който се доближих до банята върнах цялата поръчка в мивката :lol: Но за майка ми почти беше неизвестно какво се случва, след това си разменихме две думи и си легнах като пич :mrgreen: Майка ми даже май реши, че сме си прекарали добре :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот mix_twix » 02 Юли 2015, 16:36

Има ли някой, който да не са го хващали техните пиян? :) Аз си спомням като малък се прибрах една вечер сериозно почерпен! :lol: Не знам как съм уцелил ключалката, едва влезнах, но както и да е ударих се в стените и директно си легнах, но по пътя обяснявах на нашите, че не съм въобще пиян. За щастие те бяха либерални и не са ме наказвали, а и то аз сам се бях наказал достатъчно. :lol:

С момичетата е по-сложно разбира се и на мен ще ми е смотано, ако видя дъщеря си зверски пияна един ден.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот mix_twix » 02 Юли 2015, 16:36

BeenieGal, майка ти като е чистила мивката 100% е разбрала за какво става въпрос хахаха :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Локумът » 02 Юли 2015, 16:50

Оф моите как ги хванах, че и скоро беше. Празнуваха рожден ден с приятели и се прибраха и двамата ама цъфнали и вързали! :lol: Единия едва можеше името си да каже, а другия се оказа, че беше оповръщал таксито, добре че човекът се съгласи на 20лв за автомивка та не станахме за резил да ги остави на пътя.
Милите после 3 дена не можеха да се отлепят от леглото, колко айряни и таратори изядоха, не е истина просто! :lol: :lol: :lol: Сега не мога да ги накарам и една бира да изпият. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Pipilota » 03 Юли 2015, 09:47

:lol: :lol: :lol: Оф, представям си и моите като пораснат как ще ходят да се опиянчват насам натам, не ми се мисли! То само това да е, ами като дойде и следващия резултат от пиенето и става още по-зле.. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юли 2015, 12:12

Съвсем нормално е да са ме хващали лееееееко подпийнала! :lol: Нашите доста ми крещяха и ме наказваха и дълго време ме наказваха.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Хващали ли са ви вашите пияни?

Мнениеот Anka » 03 Юли 2015, 12:21

Скоро се прибрах жестоко пияна и просто нашите не можаха да повярват колко съм зле, а братчето ми мислеше, че съм болна, а аз така жестоко се бях наказала. Нашите нищо не казаха, вече съм доста голяма, но доста ми се подиграваха после. :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron