Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Lisandra » 09 Юли 2015, 14:15

Когато нося токчета си взимам резервни ниски обувки, иначе не мога да издържа. За дънките съм съгласна, че качеството е важно, а и лятото ги пера след всяко носене.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Lisica » 09 Юли 2015, 16:13

На мен ми харесват как стоят, но рядко ги комбинирам де, защото е неудобно. Не се притеснявам, обличам ги само вечер такъв тип дрехи.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот puhcheto » 09 Юли 2015, 16:54

Толкова ми е свикнал кракът на висок ток, че като обуя ниска обувка и не мога да ходя, само се спъвам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Да, основно нося високи обувки и този тип дънки като от снимката, но не виждам по какъв начин ще ми навредят чак толкова :roll:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Jully » 09 Юли 2015, 17:06

puhcheto написа:Толкова ми е свикнал кракът на висок ток, че като обуя ниска обувка и не мога да ходя, само се спъвам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Да, основно нося високи обувки и този тип дънки като от снимката, но не виждам по какъв начин ще ми навредят чак толкова :roll:

И аз съм забелязала, че някои жени толкова са свикнали с високите обувки, че на равни не могат да вървят, чак не си го обяснявам как сте стигнали до това заключение. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Сеп 2017, 16:24

Имам една приятлека, която винаги е на високи токчета, независимо къде е. Тя просто обича да ги носи, тръгва на почивка с цял антураж от обувки, всякакви токчета, всякакви и други там обувки, за да изглежда добре с всеки един тоалет.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот nefertiti » 07 Сеп 2017, 17:24

Според мен няма нищо по-страхотно от жена с хубава фигура, стройни крака и високи обувки. Ама за тази цел, ако не е щастливка и да има добър ген, трябва да се потруди във фитнеса или да наблегне на процедурите. Имам приятелка, която мотивацията и да влезе във форма, беше да сложи къса рокля и токчета! Да видиш в огледалото мечтаната визия е много зареждащо! Да видите колко беше щастлива, като сбъдна мечтата си. :smile: :smile: :smile:

А дали би навредило носенето на високи обувки и впити дрехи - зависи. Ако моделът е удобен и се чувстваш комфортно - мисля, че всичко е под контрол.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Malina » 08 Сеп 2017, 11:51

На мен ми харесва комбинацията от тесни дънки и токчета, а отгоре някоя по-свободна блуза. Почти постоянно ходех така, преди, разбира се, сега залагам на удобните обувки. :razz:
Не мисля, че може да навреди на кръвотока, все пак всеки усеща как се чувства, ако има изтръпване и болка, подуване и т.н. значи нещо не е наред и всеки би взел мерки.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Blue_sky » 31 Май 2018, 17:33

По принцип високите токчета могат да доведат до деформация на краката, а впитите дънки до нарушение в кръвообращението и от там нататък редица други проблеми. Хубаво е да носиш такива дрехи от време на време, но не постоянно, за да не навредиш на здравето.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Lollipop » 01 Юни 2018, 09:52

Blue_sky написа:По принцип високите токчета могат да доведат до деформация на краката, а впитите дънки до нарушение в кръвообращението и от там нататък редица други проблеми. Хубаво е да носиш такива дрехи от време на време, но не постоянно, за да не навредиш на здравето.

Така е, само че кой ти го спазва, добрият външен вид е преди здравето / :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Lisandra » 05 Юни 2018, 15:19

Добрият външен вид е пряко свързан със здравето. Аз като съм болна, веднага рефлектира върху кожата ми. Не е случаен изразът "Имаш болнав вид".
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron