Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот borkova » 03 Юли 2015, 15:47

Наскоро реших драстично да си променя стила, досега бях фен (а и все още съм, но ги позарязах малко) на кецовете и колкото се може по-широките дънки или панталони, обаче реших да се държа като мацка и последната ми покупка е от този сорт токчета и впити дънки
jeans-skinny-heels-high.jpg
jeans-skinny-heels-high.jpg (29.25 KiB) Прегледано 538 пъти
Чувствам се адски секси, когато се облека по този начин, но малко по късно, най-много до час, започвам да изпадам в паника, че нещо ще ми се случи, тъй като са адски впити дънките, а са мой размер, дори са ми леко широки на ханша :!:

Не зная дали няма да ми навредят при постоянно носете, а що се отнася до токчетата, при тях е по-лесно, когато съм на работа, защото винаги мога да си събуя поне петичката :lol: докато това при дънките няма как да стане :lol:
Според вас мога ли да си направя нещо с носенето на високи токчета и впити дрехи, възможно ли е да ми навреди, а има ли някой пострадал благодарение на високи токчета и/или впити дрехи :roll:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот ramimni » 03 Юли 2015, 15:51

Високите токчета никога не са ми били проблем, но виж с впитите дрехи е някакъв ужас, изтърпявам го, но ако съм права, ако стоя седнала е ужас, имам чувство, че се впиват в мен :cry:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Loreyn » 03 Юли 2015, 15:59

Сякаш с възрастта все по-трудно ми става да нося високи токчета, а за впитите дънки, за десетина минути или петнадесет минутки се отпускат, не е кой знае какво, а чак пък да пострадаш, то не зная как си се наврял в тях, за да стане чак такова нещо :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юли 2015, 16:58

Не ги харесвам изобщо имам чувството, че се задушавам направо и после краката ми пулсират във впитите дрехи, а и в комбинация с висок ток е направо убийствено! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот BeenieGal » 07 Юли 2015, 12:19

Не е необходимо да си взимаш две размера по-малки дънки, просто си купи твоя, но модел, който да е по тялото ти, а не да ти се впива, това поне е моят опит :D а тънък ток много мразя, изглежда невероятно съблазнително, но е адски неудобно, камо ли всеки ден да ходя с такъв :evil:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот Anka » 07 Юли 2015, 12:38

Харесвам такива комбинации, вземам си еластични дънки и нося тях много добре ми стоят, а високия ток е рядкост :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот kauda » 07 Юли 2015, 14:18

Anka написа:Харесвам такива комбинации, вземам си еластични дънки и нося тях много добре ми стоят, а високия ток е рядкост :)

Много секси, но е много неудобно за ежедневно носене, ти така ли ходиш облечена и обута в ежедневието?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот miron » 07 Юли 2015, 14:40

Anka написа:Харесвам такива комбинации, вземам си еластични дънки и нося тях много добре ми стоят, а високия ток е рядкост :)

Мммхммм, такива и аз най ги харесвам по хубави дами само. Иначе дебели крака с впити дънки и високи токчета нещо не ми се връзва.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот nadqta » 07 Юли 2015, 15:32

kauda написа:
Anka написа:Харесвам такива комбинации, вземам си еластични дънки и нося тях много добре ми стоят, а високия ток е рядкост :)

Много секси, но е много неудобно за ежедневно носене, ти така ли ходиш облечена и обута в ежедневието?

Еластичните дънки са най-непрактичното нещо на света, след третото обуване стават за боклука, понеже не могат да се приберат и увисват като чувал на дупето и коленете :evil:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Притеснявате ли се от носенето на високи токчета и впити дрехи?

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 14:20

nadqta написа:
kauda написа:
Anka написа:Харесвам такива комбинации, вземам си еластични дънки и нося тях много добре ми стоят, а високия ток е рядкост :)

Много секси, но е много неудобно за ежедневно носене, ти така ли ходиш облечена и обута в ежедневието?

Еластичните дънки са най-непрактичното нещо на света, след третото обуване стават за боклука, понеже не могат да се приберат и увисват като чувал на дупето и коленете :evil:

Не е така, много зависи от качеството им, а то от цената, така че аз съм За по-скъпото, когато отговаря на качеството, въпреки че все по-рядко се случва това! Относно обувките рядко мога да си позволя да сложа високи, но когато го правя на следващия ден все едно някой ме е бил през краката :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта