Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот maminka » 10 Юли 2015, 15:41

Бас държа, че и хората със сериозни връзки не зная кои са, когато нещо трябва да се случи, то няма как да не стане :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот svetlozara » 10 Юли 2015, 16:10

най-големият проблем е, че хората започват да се приемат като даденост и тогава вече и любовта и тръпката изчезват :(
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот sofi_black » 17 Юли 2015, 16:54

svetlozara написа:най-големият проблем е, че хората започват да се приемат като даденост и тогава вече и любовта и тръпката изчезват :(

И аз в това съм се убедила, а и това, че се вглеждате повече в проблемите си, отколкото в самите вас, също съсипва доста :| тогава се получава не живеенето, а съжителството между двамата :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Jully » 21 Юли 2015, 17:02

sofi_black написа:
svetlozara написа:най-големият проблем е, че хората започват да се приемат като даденост и тогава вече и любовта и тръпката изчезват :(

И аз в това съм се убедила, а и това, че се вглеждате повече в проблемите си, отколкото в самите вас, също съсипва доста :| тогава се получава не живеенето, а съжителството между двамата :idea:

Проблемите са част от живота! Ако не се вглеждаме и в тях, а само си мислим за това колко сме влюбени и щастливи в кой момент точно ще бъдем унищожени от случващото се покрай нас? Или трябва да се кара на принципа "нещо ако не го коментираш то не съществува"?!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот svetlozara » 21 Юли 2015, 17:12

Не е така, всеки има проблеми, но това не означава, че трябва да се вглъбяваме в тях и да не виждаме нищо от нещата, случващи се около нас, особено в личен план. Хората бързо си омръзват, ако я няма тръпката, а тя трудно се поддържа жива в това ежедневие!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Юли 2015, 21:46

Не знам. Много зависи от хората някои просто не могат да наравят чудото помежду си ....
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот lussy » 22 Юли 2015, 09:50

Monika_Spasova написа:Не знам. Много зависи от хората някои просто не могат да наравят чудото помежду си ....

Там е работата, че много малко могат да направят това чудо, ако въобще съществува, въпреки 13 годишната връзка, която имам с мъжа ми, не съм убедена, че това нещо съществува!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот miron » 22 Юли 2015, 10:05

за мен е много трудно да се поддържа любовта в една дългогодишна и сериозна връзка. Когато се намесят ежедневните неща става много трудно. Наистина е проблем, когато започнем да се приемаме за даденост и не правим нищо по въпроса да съхраним любовта, а започнем да мислим само за мръсните чинии и дрехи! :roll:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Slavena » 22 Юли 2015, 10:48

Когато една жена държи мръсно вкъщи, не готви вкусно и не дава достатъчно секс на мъжа си то логично е връзката да се развали и да търси хубавото на други места. Научих го по трудния начин, че мъжете искат угаждане иначе не стават работите и връзките ас обречени.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот gomez123 » 22 Юли 2015, 11:29

Slavena написа:Когато една жена държи мръсно вкъщи, не готви вкусно и не дава достатъчно секс на мъжа си то логично е връзката да се развали и да търси хубавото на други места. Научих го по трудния начин, че мъжете искат угаждане иначе не стават работите и връзките ас обречени.

На мъже с такива разбирания си попаднала, ако моя мъж ме замеря с парцала, вместо да ми помогне да изчистя, то тогава го взимам потапям го в бензин и само ще чакам да запали цигара :mrgreen: :mrgreen:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта