Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот S_Milenska » 06 Мар 2017, 16:22

YoLindi написа:Не винаги става дума за грешки. Да, единият ако направи нещо или другият нищо не предприема, това накланя везните. Но понякога просто разбираш един ден как нищо вече не ви свързва и просто няма смисъл да сте заедно. Това не означава, че някой обезателно има вина.

И аз мисля като теб, че просто някои неща се случват, въпреки усилията да не се случат, аи просто не всичко в живота се води от грешки, от правилни постъпки, а и от рутина, от импулсивни решения. Но някой път не се получава и разбираш, че тоя човек не е за теб.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Апр 2017, 08:46

наистина някой път дории без грешки, или нещо,което може да се посочи, нещата не се получават, хората се променят, интересите им в един момент може да се тръгне в различни посоки и това да раздърпа връзката и тя да се разпадне.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот klarissa » 14 Юни 2017, 14:27

На първо място една от най-големите грешки е еднообразието, което ни завзема, без дори и да го усетим. Настани ли се тов отношенията то съвсем скоро започва и скуката, започва и липсата на връзка. Хубавите връзки се държат на силни отношения, на импулсивни и интересни случки, на преживявания. Липсва ли всичко това, значи отношенията не струват.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Pipilota » 14 Юни 2017, 16:07

Да, еднообразието е много голям подводен камък, мислиш си , че си намерил спокойствие, а всъщност се оказва, че не е точно така, а тепърва предстоят сърденията и проблемите с това, че връзката върви еднотипно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Gold » 14 Юни 2017, 16:27

Еднообразието във всеки един аспект е убийствено. Човек винаги трябва да разнообразява живота си!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2017, 09:37

И аз си мисля, че еднообразието и скуката много уморява. :mrgreen: И наиситна на човек му идва в повече най-вече от скуката във връзката. Ако всяка вечер означава вечеря пред телевизора то това омръзва. Аз съм много емоционална в някои отношения, обичам да излизам, да се забавлявам, да посрещам изгрева и т.н, но го правя само в приятна за мен компания, иначе предпочитам да стоя у дома. :mrgreen: Хората казват, че човек трябва да си намери своята половинка... =)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2017, 10:08

Липсата на внимание от страна на който и да е от двамата във връзката. Обикновено, ако много проблеми се появяват, ако някой от двамата е направил огромен компромис със себе си при създаването на тази връзка. В един момент това, което е този някой излиза на преден план и няма спасение. Имахме една позната двойка. Жената много обичаше да излиза, да пътува, да преживява много различни неща, събра се с един мой тогавашен приятел, който пък обичаше да си стои вкъщи, дас и почива и т.н. Търпя го жената, докато децата бяха малки и към 10-тата година го отсвири и направо започна нов живот, тя така беше изморена, нещастна, изоставена, напълняла. След година я срещнах на улицата и не можах да я позная. Ей това е една грешка,която я има много често, но никой не я приема за такава, докато не ескалира.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот rali06 » 28 Сеп 2017, 19:45

Всичко е свързано най-вече с отношението дори в дребните детайли и жестове!! Както се казва мъж се уважава, жена се обожава. Ако не усещам нужното внимание към мен, хайде чао и следващия. :smile:
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Lollipop » 29 Сеп 2017, 11:11

rali06 написа:Всичко е свързано най-вече с отношението дори в дребните детайли и жестове!! Както се казва мъж се уважава, жена се обожава. Ако не усещам нужното внимание към мен, хайде чао и следващия. :smile:

Лошо е, че повечето липси на обожание се показват след 3-4 години семеен живот и тогава е по-трудно да кажеш чао. :-|
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви се невидимите грешки, които развалят сериозните връзки?

Мнениеот Pipilota » 17 Апр 2018, 15:30

Най-честта грешка е безразличието, което се появява, след като връзката е дългогодишна. Партньорите се отчуждават, вече не им е интересно да са заедно, или пък всеки си влиза в своята рутина, на единия му липсва едно, а другия не може да му го даде. Малко по малко тези връзки се разрушават и няма как да е иначе.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта