Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 16:55

Bass написа:
Bambaa написа:Едно е да ги ядеш по принцип, друго е да го направиш на първа среща, нали се сещаш :idea: :mrgreen: :mrgreen: Иначе и аз ако бях мъж това щеше да ми е първият тест, но не на първата среща, предполагам :mrgreen:

Няма страшно, булка! Мъж ти го казва! Поръчвай чесъна и няма да се плашункаш! :mrgreen:

По-лошо от това лятото да се наядеш с чесън е по същото време на годината да се наядеш с мръвки и чесън, така че аз от чисто практична гледна точка не бих го направила :mrgreen: А и после те домързява за важната част :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот silver933 » 09 Юли 2015, 10:40

annydance написа:
Bass написа:
Bambaa написа:Едно е да ги ядеш по принцип, друго е да го направиш на първа среща, нали се сещаш :idea: :mrgreen: :mrgreen: Иначе и аз ако бях мъж това щеше да ми е първият тест, но не на първата среща, предполагам :mrgreen:

Няма страшно, булка! Мъж ти го казва! Поръчвай чесъна и няма да се плашункаш! :mrgreen:

По-лошо от това лятото да се наядеш с чесън е по същото време на годината да се наядеш с мръвки и чесън, така че аз от чисто практична гледна точка не бих го направила :mrgreen: А и после те домързява за важната част :idea:

Че на първата среща и до важната част ли стигаш? Аз с такива индивиди избягвам дори първа среща, смятай щом на непознат дава толкова, какво ще става като ѝ омръзна малко..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот sofi_black » 17 Юли 2015, 16:57

Е, предполагам, че може и да не се стига до крайности, то стига да се помъчиш да я целунеш за лека нощ, ама ще си я приспал само с навеждането към девойката :mrgreen: :mrgreen:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Pipilota » 18 Юли 2015, 14:30

Не знам защо да е толкова важно, ако сте излезнали на пицария ще е смешно, ако жената си поръча само една салата! А и стига с това "жените не ядем", много е неприятно за някой мъж да гледа как той набива пица,а тя пасе насреща му и се гърчи от глад, но да знаете, мъжете предпочитат да ядем.:)
Аз съм забелязала особено по-пълните жени винаги се правят, че не ядат, да бе! :) Нали го знаете онзи лаф " тая шия не е от туршия",с лед като някой е излезнал с вас и голямото ви дупе е наясно, че вие ядете и не си поплювате. :) Не се правете не други - яжте! :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот fairy » 01 Фев 2016, 15:41

Не бих си поръчала шкембе чорба, току-виж ме заподозрял, че съм снощна. :grin:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Alex_mor » 01 Фев 2016, 15:56

fairy написа:Не бих си поръчала шкембе чорба, току-виж ме заподозрял, че съм снощна. :grin:
Доста ще е странно, ако отидеш някъде с някоя мацка, и тя си поръча изобщо супа, пък кво остава шкембе, .... то всякакви неща с кости са неподходящи, а шкембето още повече.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Локумът » 01 Фев 2016, 17:36

Трябва да са удобни за ядене, но все пакзависи и ква е и срещата и къде. Ако сте минали да ядета хамбургери е тъпо жената да яде салата. :) Смешно е. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Snejna » 02 Фев 2016, 10:45

Ако е като по филмите да отидете на вечеря, то е много трудно да се намери подходящата храна. може би някое парче пилешка пържола с класическа салата от краставици и домати е най-добрия избор. :roll:
Но да ядеш спагети, супи, боб, пикантно хич не е опция. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот svetlozara » 02 Фев 2016, 12:58

То и хамбургери не се казва да се ядат, но ако сме наистина на място, където се предлагат хамбургери? :) не мисля, че има голямо значение, е не е приятно да видиш кандидат гаджето ти да яде шкембе в масло, но обикновени и нормални неща не би трябвало да са проблем.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот black » 04 Фев 2016, 10:14

Честно да ви кажа, не харесвам ящните момичета :oops: .Ако на първата среща започва да поръчва и поръчва, щото сега й е паднал балък да плаща, бягам презглава!
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта