Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:32

В никакъв случай риба! Първо пълна е с кости, току виж си се задавил и си провалил срещата и после тъй ти се вмирисват ръцете, че няма да усетиш никакъв друг аромат :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот tinkerbell » 03 Авг 2018, 15:57

Защо, филе от сьомга си е идеално, виж с пъстървата е друг въпроса :)
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Jully » 16 Авг 2018, 12:55

Има добри риби, които могат да се ядат, филетата са окей, и не е нужно да се ядат с пръсти. :wink: Все пак никой не е тръгнал да яде скумрия на първа среща, нали!? :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2018, 16:22

Я си представете 3-ка кебапчета и шкембе чорба, или пък някаква карантия на скарата! :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Dipsy » 15 Окт 2018, 15:03

като почна много да се кумя първа ли е срещата, втора ли е .. отидЕ. от първия път ако трябва да се съобразявам с пиене, говорене, жестове и физиономии, то де ще му излезе края :) ако обектът на чувствата ми или мераците по-скоро не му изнася, да се изнася, все едно доброволно влизам в капана, устата на дзверо или каквото ам е. и все едно до края на познанството ни трябва да се държа както съм се държала първия път.. бооооринг :shock:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Malina » 15 Окт 2018, 15:35

Dipsy написа:като почна много да се кумя първа ли е срещата, втора ли е .. отидЕ. от първия път ако трябва да се съобразявам с пиене, говорене, жестове и физиономии, то де ще му излезе края :) ако обектът на чувствата ми или мераците по-скоро не му изнася, да се изнася, все едно доброволно влизам в капана, устата на дзверо или каквото ам е. и все едно до края на познанството ни трябва да се държа както съм се държала първия път.. бооооринг :shock:

То е ясно, да се държиш така, както си, но може ли на първа среща да се наядеш с шкембе и кебапчета, въпросът е понякога да му приляга, като на първа среща :) Човек не може да се отпусне чак толкова с непознат, особено пък и акто има някакво привличане, всеки гледа да се представи в по-добра светлина. Пък после зааедно си яжте и боба и шкембето :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Венцислав Маринов » 16 Окт 2018, 16:52

Malina написа:
Dipsy написа:като почна много да се кумя първа ли е срещата, втора ли е .. отидЕ. от първия път ако трябва да се съобразявам с пиене, говорене, жестове и физиономии, то де ще му излезе края :) ако обектът на чувствата ми или мераците по-скоро не му изнася, да се изнася, все едно доброволно влизам в капана, устата на дзверо или каквото ам е. и все едно до края на познанството ни трябва да се държа както съм се държала първия път.. бооооринг :shock:

То е ясно, да се държиш така, както си, но може ли на първа среща да се наядеш с шкембе и кебапчета, въпросът е понякога да му приляга, като на първа среща :) Човек не може да се отпусне чак толкова с непознат, особено пък и акто има някакво привличане, всеки гледа да се представи в по-добра светлина. Пък после зааедно си яжте и боба и шкембето :)

Малина, не съм съгласен с Вас! Звучите като онова младо и неориентирано момиче Нора, която навремето бе споделила в предаването "Черешката на тортата", че макароните с майонеза били храна за простолюдието. Не мисля, че човек трябва да се ограничи в избора си на вид алкохол или храна. По-скоро трябва да се съобразява с количеството без значение дали срещата е първа или n-та
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Окт 2018, 19:16

Не е така, то не е въпорс дали е храна на простолюдието, а дали е подходящо за първа среща. Аз не бих повторила среща с мъж, който не си прави труда да поръча нещо по-лицеприятно за срещата си с непознат човек. Например да ми поръча едно разпърхано шкембе с масло, или пък да си поръча пача. И двете неща дори и да присъстват в менюто ми, не мисля, че са подходящи за първа среща, човека насреща може да е сродната ти душа, ама да има непоносимост към органи.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Dust » 07 Дек 2018, 15:57

Храната трябва да е лека. Да не е някоя салата с много лук, или пък някакъв боб и т.н. :mrgreen: Свежа салатка, винце и готово.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта