Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Krum » 10 Фев 2016, 15:53

black написа:Честно да ви кажа, не харесвам ящните момичета :oops: .Ако на първата среща започва да поръчва и поръчва, щото сега й е паднал балък да плаща, бягам презглава!

Демек ти предпочиташ да е няква полуприпаднала от глад. Па и смятай с кви ли излизаш,д дето поръчват като невидеи. С толкова жени съм излизал, ама никоя не е поръчвала като за края на света...
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 11:33

Krum написа:
black написа:Честно да ви кажа, не харесвам ящните момичета :oops: .Ако на първата среща започва да поръчва и поръчва, щото сега й е паднал балък да плаща, бягам презглава!

Демек ти предпочиташ да е няква полуприпаднала от глад. Па и смятай с кви ли излизаш,д дето поръчват като невидеи. С толкова жени съм излизал, ама никоя не е поръчвала като за края на света...


Ех, какви сте мъже, щом и една жена не можете да изхраните? :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот tinkerbell » 11 Фев 2016, 11:57

irka написа:
Krum написа:
black написа:Честно да ви кажа, не харесвам ящните момичета :oops: .Ако на първата среща започва да поръчва и поръчва, щото сега й е паднал балък да плаща, бягам презглава!

Демек ти предпочиташ да е няква полуприпаднала от глад. Па и смятай с кви ли излизаш,д дето поръчват като невидеи. С толкова жени съм излизал, ама никоя не е поръчвала като за края на света...


Ех, какви сте мъже, щом и една жена не можете да изхраните? :grin:


А да не би да поръчват за да убиват времето или избягват неудобното мълчание :lol: Постарайте се да ангажирате вниманието им и няма и да се сещат за ядене :lol:
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Rali_hr » 11 Фев 2016, 12:24

То по първи срещи колко е неудобно. Аз обаче като се замисля, никога не съм ходила на първа среща на ресторант или ан подобно място. Все се срещахме да пием кафе или вечерта в някой клуб на бира. Никога не съм имала срещи в ресторанти с вино и храни. :roll: Всъщност, тези срещи на ресторант има ли ги изобщо или са само по филмите, някоя жена ходила ли е на такава?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 13:48

Rali_hr написа:То по първи срещи колко е неудобно. Аз обаче като се замисля, никога не съм ходила на първа среща на ресторант или ан подобно място. Все се срещахме да пием кафе или вечерта в някой клуб на бира. Никога не съм имала срещи в ресторанти с вино и храни. :roll: Всъщност, тези срещи на ресторант има ли ги изобщо или са само по филмите, някоя жена ходила ли е на такава?

Ходил съм само с някакви кифли на такива срещи. :) А те винаги си поръчваха зелена салата - САМО ТОВА и разбира се малко вино. Аз винаги си хапвам сериозно, в крайна сметка плащам целия купон. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Elica » 11 Фев 2016, 15:31

Не знам защо толкова трябва д асе мисли, поръчваш каквото ти се хапва, аз избягвам да си поръчвам кюфтета и кебапчета, народно някак ми стои, предпочитам нещо друго. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Alex_mor » 11 Фев 2016, 15:46

Да ви кажа честно, ако жената с която съм, поръча скариди и започне да ги чисти пред мене или си вземе охлюви ще ме изпрати в чуденка.. :lol: надали ще има след това втора среща. :lol:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот pavleta » 12 Фев 2016, 12:27

Rali_hr написа:То по първи срещи колко е неудобно. Аз обаче като се замисля, никога не съм ходила на първа среща на ресторант или ан подобно място. Все се срещахме да пием кафе или вечерта в някой клуб на бира. Никога не съм имала срещи в ресторанти с вино и храни. :roll: Всъщност, тези срещи на ресторант има ли ги изобщо или са само по филмите, някоя жена ходила ли е на такава?


Тука има значение възрастовата граница - под 25, да кажам, и над 25 :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Локумът » 07 Мар 2016, 16:00

Не знам дали и над 25 ходят по ресторанти. :) зависи, ако е някоя овца, която иска да се тагне от "Щастливеца" може и да иска да ходи само по такива места. Най-вече зависи от хората. :) Но да ви кажа дробчета по селски не звучи добре. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот tinkerbell » 08 Мар 2016, 15:28

Локуме, ми не зависи ли от теб дали ще си излязъл с някое готино момиче или ще е овца, дето й е по-итересно от къде да се тагне, вместо да е ентуасиазирана, че излиза с теб? :wink:
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта