Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2016, 16:53

tinkerbell написа:Локуме, ми не зависи ли от теб дали ще си излязъл с някое готино момиче или ще е овца, дето й е по-итересно от къде да се тагне, вместо да е ентуасиазирана, че излиза с теб? :wink:

Не мисля, че всеки път зависи от мене, някои са си просто такива. За мен е късно вече де, аз съдя от това, което виждам около мен, моята е лесна, няма за какво да се терзая, нито ме очакват първи срещи. :mrgreen: Отдавна си пърдим под едно одеало с мойта. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот tinkerbell » 09 Мар 2016, 11:53

Нямах предвид теб точно де, а по принцип :)
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Мар 2016, 13:14

Те поръчките не са само за жените, но и за мъжете. Вчера се видяхме с приятел на приятеля ми и си говорихме, те обсъждаха някаква жена, в която той излизал предишните дни. :mrgreen: Всичко било супер, докато тя не си поръчала свински уши, което много го отвратило! :jumpeveryone:
така че момичета и момчета, освен какво ще си поръчате от гледна точка дали ще можете да го ядете възпитано, внимавайте с карантията, когато сте с някой по-гнуслив от вас! :oldtimer:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Мар 2016, 14:57

Е, тези гнусливи мъже! Ще си хапне малко уши там, пак като не е поръчала шкембе чорба бива! :) И аз съм съгласна, че трябва да се вниамва малко и с приличната храна, винаги може да си ядеш със своята половинка и свински кожички, но при запознаването по-добре порциите да са по-прилични. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Gold » 09 Мар 2016, 18:25

Какво значение има какво си е поръчала, ако си го е изяла с добри маниери... Не е ли по-важно как, а не какво.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот iwoni » 10 Мар 2016, 13:26

Gold написа:Какво значение има какво си е поръчала, ако си го е изяла с добри маниери... Не е ли по-важно как, а не какво.


Това ми хареса :grin: - и пържени хлебарки да ядеш, важното е да е с финес! И културно ползване на приборите и салфетката! :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Gold » 22 Мар 2016, 18:48

И умеенето за поддържане на приятен разговор, но това важи и за двете страни.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот balsam » 23 Мар 2016, 09:46

Gold написа:И умеенето за поддържане на приятен разговор, но това важи и за двете страни.


Това задължително, даже е по-важно от това какво си си поръчал. :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот miron » 31 Мар 2016, 12:59

Извърти ли ми една шкембе чорба на първата среща ако съм отишъл в някой по-скъп ресторант ще гледам като че ли срещу себе си имам звяр. Финесът по-скоро ще ми дойде комичен. :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот asdddwww » 31 Мар 2016, 15:39

miron написа:Извърти ли ми една шкембе чорба на първата среща ако съм отишъл в някой по-скъп ресторант ще гледам като че ли срещу себе си имам звяр. Финесът по-скоро ще ми дойде комичен. :lol:

Е на тва му се вика сериозна мацка, кво се прайш ся!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron