Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Апр 2016, 14:15

analizatorka написа:Не само на първа среща, но и по принцип избягвам мазни храни, които не можеш да ги ядеш, без да си помогнеш с ръцете. Не обичам да пипам мазнотии като пилешки крилца, риба и такива подобни.

Ужас :) Да ти кажа зачудих се къде са мазнотиите в рибата, но както и да е. искаш да кажеш, че не си помагаш хич с ръка? То най-вкусните неща се хапват с ръце. :)))
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот balsam » 20 Апр 2016, 14:12

На първа среща не ям, само пия кафе или нещо друго. Вечерята я оставям за втората среща, когато вече имам бегла представа от човека. Тогава по-непринудено се чувствам.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Gold » 22 Апр 2016, 11:54

Само кафе ли ги черпиш мадамите? :))
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Snejna » 22 Апр 2016, 13:03

Gold написа:Само кафе ли ги черпиш мадамите? :))

Е той внимава да не се набута случайно. :lol: :lol: Едно кафе с един сок там 3-4 лева, ама ако е навечеря, само едното ястие струва толкова. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Orfei » 26 Апр 2016, 20:51

Е,то май само вие ходите на първи срещи и още няколко човека отнякъде си.Останалата част от кандидат двойките се запознават в автобуса,на спирката,в заведение,парка,стадиона,училище и се загаджосват с няколко реплики."И сега какво правим","Ама аз не съм такъв/а,"Не знаех какво,ще си помислиш" и още една две,които със сигурност пропускам.На ресторант се ходи само във филмите на първа среща,защото в живота си остава обикновенно първа и последна заради самовнушенията,които идат после .Ресторанта е място за любовниците,съпругите ,приятели.Тогава когато не трябва да внимаваш за един куп дивотий,които се смятат че са от първостепенно значение.
Orfei
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Апр 2016, 22:33

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот zagrijena » 27 Апр 2016, 10:21

Вярно, че в днешно време нещата стават много бързо и много, много не се мотаят с гаджосването :lol: . Но ти сам/а казваш, че се запознават по тези места, едва ли още със запознаването отиват да ядат заедно. Хлапетата, които не изкарват пари, може да действат по бързата процедура, но по- големите за тях обядът или вечерята са още вървежни. Не съм съгласна, че хич никой не кани никого на ресторант извън близкия си кръг.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Orfei » 27 Апр 2016, 23:06

И аз не съм съгласен,ноо само защото ти не си съгласна,иначе щях да се съглася,не защото ти не си съгласна,а защото не ми се искаше да не бъда съгласен. :razz:
Orfei
 
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Апр 2016, 22:33

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот analizatorka » 28 Апр 2016, 08:44

Хората се запознават и почти веднага стават близки, много близки :lol: . Кой ще ти разчита на храната да те сближава или да ти показва какъв човек имаш срещу теб? :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Gold » 04 Май 2016, 13:34

Храната е част от романтиката. Които мечта е се потопи в атосферата "Вечеря на свещи", трябва да се постарае и темпото да е подходящо.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот zagrijena » 04 Май 2016, 13:51

Gold написа:Храната е част от романтиката. Които мечта е се потопи в атосферата "Вечеря на свещи", трябва да се постарае и темпото да е подходящо.


Колкото и да не е романтичен човек, няма как поне веднъж да не е бил на романтична среща на свещи :lol: . Това си е класика в жанра, всеки минава от там :wink: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта