Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот tinkerbell » 09 Май 2016, 16:19

Ама да не е романтика на свещи и по дънки :)
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот roksana » 10 Май 2016, 09:18

Дънки, костюм - има ли значение? Важното е да е романтично, на свещи и да се изкара страхотно :wink: . Хич няма да му гледам облеклото, а обстановката и какви усилия е вложил. За такава вечер трябва и за дрехите да се е постарал :lol: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Pipilota » 10 Май 2016, 09:23

zagrijena написа:
Gold написа:Храната е част от романтиката. Които мечта е се потопи в атосферата "Вечеря на свещи", трябва да се постарае и темпото да е подходящо.


Колкото и да не е романтичен човек, няма как поне веднъж да не е бил на романтична среща на свещи :lol: . Това си е класика в жанра, всеки минава от там :wink: .

О, да абсолютно. :) Не знам само тази класика дали е комплимент, или просто е най-скучното нещо вече в срещите. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот balsam » 11 Май 2016, 10:59

Не се смята вече за нещо оригинално, но пак е за предпочитане пред никакво отношение или липса на старание. Малко сме разглезенки жените, все очакваме някакви супер изненади от мъжете.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Alex_mor » 20 Сеп 2016, 14:50

На мен ми се вижда романтично, двамата да си поръчат шкембе чорба и да си хапнат с финес. :mrgreen:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот svetlozara » 20 Сеп 2016, 15:11

Alex_mor написа:На мен ми се вижда романтично, двамата да си поръчат шкембе чорба и да си хапнат с финес. :mrgreen:

Има и нещо романтично в това, може би факта, че не всичко е толкова възвишено, не го играеш изкуствено, а и зависи от средата, разбира се! :) А защо да не и шкембе на първа среща, ако е след лют купон до сутринта в някоя дискотека, не се знае къде и как може да се зароди любовта. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Gold » 28 Сеп 2016, 12:12

То зависи с какъв човек излизаш, от там и какво ще поръчваш. Ако виждаш, че за него романтиката е шкембе чорба, ще поръчваш чорба, кво да го правиш. Ако видиш, че е по-префинен, избиращ нещо с непроизносимо име и готово. На втората вече ти диктуваш менюто и си вадиш заключенията от това, дали и той се старае да влиза в тон :wink:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот mamina » 28 Сеп 2016, 12:29

Някои още след първата среща биха се отказали, какво остава за втора :lol: ! Няма да му дадат шанс и да го чакат да влиза в тон.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот mix_twix » 28 Сеп 2016, 13:58

Според мен трябва да си естествен на своята първа среща, е на да пускаш газове до масата, но ако ти се яде шкембе в масло или кебапчета, да не се срамуваш да си ги поръчаш. Аз предпочитам да излезна с някоя жена, която е естествена пред това, да ми се прави на кокона , да се прибере гладна и да изяде каквото намери в хладилника.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот m.vulev » 05 Окт 2016, 11:23

Зависи къде и каква е срещата. Някой може да се постарае и да е по-оригинален, не мисля, че има някакво значение храната.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта