Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Anka » 22 Яну 2017, 10:50

lini_leni написа:Защо пък спагети, на тях какво им е? :roll:

Ако не ги ядеш правилно, те почват да се остъргват по брадата, да се въртят, да се пльоскат по лицето... може да бъде много конфузно накрая :twisted:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот silver933 » 29 Яну 2017, 09:22

Сещам се, че може би пача и шкембе чорба с много чесън, също не са много добра опция за среща. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот YoLindi » 30 Яну 2017, 15:12

Anka написа:
lini_leni написа:Защо пък спагети, на тях какво им е? :roll:

Ако не ги ядеш правилно, те почват да се остъргват по брадата, да се въртят, да се пльоскат по лицето... може да бъде много конфузно накрая :twisted:


И по дрехите си се сдобил с някое прекрасно петънце :lol: . Спагетите са си за вкъщи, да си ги навиваш и лапаш както искаш :grin: .
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Pipilota » 02 Фев 2017, 10:40

Аз съм на мнение, че едни спагети могат да се ядат и много чисто и изискано, поне аз лично нямам проблеми с тяхното ядене и навиване и т.н. ;) Може би всъщност, бих имала проблеми, ако са с много течен сос, иначе са си идеално хапване за първа среща, хем изискано, хем не ти става тежко, хем е вкусно, а и няма опасност от газове и подуване. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот miron » 07 Фев 2017, 13:38

Pipilota написа:Аз съм на мнение, че едни спагети могат да се ядат и много чисто и изискано, поне аз лично нямам проблеми с тяхното ядене и навиване и т.н. ;) Може би всъщност, бих имала проблеми, ако са с много течен сос, иначе са си идеално хапване за първа среща, хем изискано, хем не ти става тежко, хем е вкусно, а и няма опасност от газове и подуване. :mrgreen:

Ако не се ядат придружено със странни звуци, могат и да се получат работите. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот valiopaf » 07 Фев 2017, 14:32

На мен няма да ми пречи каквото и да си поръча една жена. По-добре да е естествена, с риск да се изцапа и да се притесни, отколкото да е някаква префъцунена и през пет минути да вика сервитьора и да изявява претенции.
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот mix_twix » 12 Апр 2017, 14:21

Е колкото и да нямате претенции, всеки малко по малко се замисля как да се представи, не става на първа среща да ядете чесън със сланина нали..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Guppy » 20 Апр 2017, 12:57

В някои краища на България ядат много различни неща, които могат да не са привидно вкусни за другия и това може да се вземе също предвид. Сещам се да речем, за свински уши, които се ядат в централна България, но за един човек от морето това може да е много стряскащо. Затова и карантиите и странните израстъци е добре да не са поне на първата среща.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Notification » 20 Апр 2017, 16:09

Аз не бих поръчал някаква риба, която изисква да й се почистват костите, такова ровене ще настане из рибата, из устата... :roll:
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Апр 2017, 21:30

на първа среща и месо не си поръчвам, ям салата и се правя на много възпитана най-много някакви хапки - пилешки или кашкавал :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта