Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот BeenieGal » 07 Юли 2015, 12:42

От доста време не се занимавам с такива срещи на вечеря и не знам си какво, но сега съм поканена на такава от мъж, на когото едва ли много жени биха могли да откажат, мнооого готин :D :D
CarrotSalad.jpg
CarrotSalad.jpg (28.61 KiB) Прегледано 2127 пъти
На една от последните си бях взела салата от моркови, които съответно бяха настъргани и яденето им беше голямо предизвикателство :D Не зная какво е добре да поръчваме и какво да не поръчваме на първа среща :roll:

Като става въпрос за поръчки, то и с алкохола е добре да се внимава, но все пак какви предложения ще дадете за нещата, които е добре да не се поръчват на първа среща :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Грохот » 07 Юли 2015, 12:46

Аз затова не ям никога на първа среща, предпочитам да излезем да пием по едно и отгоре :D :D
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот mimeto90 » 07 Юли 2015, 12:48

Разчитам винаги на стека с гарнитура, хем вкусно, хем не миришеш зле след това, засища и дава достатъчно енергия :)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Krum » 07 Юли 2015, 13:25

Зависи къде ще ходите, аз много мразя, ако съм поканил жена да излезем някъде да хапнем тя да ми каже "няма да ям", какви са тези глупости, аз да ям тя да ме гледа ли?! И аз избягвам някои неща, не ям тлъсто месо, предпочитам готовите ястия, не си заръчвам нещо като 3 кебапчета и пържола с пържени картофи и малко лютеница. Избирам нещо от менюто и това е, не избирам тлъсто месо, нищо което се яде трудно - като зеле с моркови, спагети, супи и подобни. :) Нещо лесно с нож и вилица! :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот miron » 07 Юли 2015, 14:44

Да страшен избор си направила с тези моркови, изобщо на първа среща не е добре ад се яде нищо, което е люто, миризливо или има риск да се омажеш и за мъжете и за жените се отнася. :) За това най-добре на кино с пуканки.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Bass » 08 Юли 2015, 15:36

Начи, дами, ако в менюто има гювеч - go for it. Няма по-отблъскващо нещо от жена, която кълве разни гнилочи и корени като гладна кокошка. Всички знаем, че се храните ;P
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Bambaa » 08 Юли 2015, 15:42

Bass написа:Начи, дами, ако в менюто има гювеч - go for it. Няма по-отблъскващо нещо от жена, която кълве разни гнилочи и корени като гладна кокошка. Всички знаем, че се храните ;P

Че аз това си ям по принцип, :mrgreen: ама въпросът тук май е да няма чесън, например или да не станеш на петниста хиена, докато приключи вечерята :mrgreen: Т.е. предполагам и ти няма да си вземеш чеснови хлебчета, ако и мацката ти не яде от тях, защото тогава ще й миришеш да дядо й :mrgreen:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Bass » 08 Юли 2015, 15:53

Bambaa написа:
Bass написа:Начи, дами, ако в менюто има гювеч - go for it. Няма по-отблъскващо нещо от жена, която кълве разни гнилочи и корени като гладна кокошка. Всички знаем, че се храните ;P

Че аз това си ям по принцип, :mrgreen: ама въпросът тук май е да няма чесън, например или да не станеш на петниста хиена, докато приключи вечерята :mrgreen: Т.е. предполагам и ти няма да си вземеш чеснови хлебчета, ако и мацката ти не яде от тях, защото тогава ще й миришеш да дядо й :mrgreen:

Ми аз затова съм си избрал жена, която яде и чесън, и лук, и люти чушки, че и трите в комбинация! Лютото гори калории. Пък ако не щеш да лъхаш на пикантно, винаги може да сдъвчеш някакъв копър/магданоз или орехи. Това от бившата го знам, щото тя пък не ядеше такива неща, сакън.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Bambaa » 08 Юли 2015, 16:03

Bass написа:
Bambaa написа:
Bass написа:Начи, дами, ако в менюто има гювеч - go for it. Няма по-отблъскващо нещо от жена, която кълве разни гнилочи и корени като гладна кокошка. Всички знаем, че се храните ;P

Че аз това си ям по принцип, :mrgreen: ама въпросът тук май е да няма чесън, например или да не станеш на петниста хиена, докато приключи вечерята :mrgreen: Т.е. предполагам и ти няма да си вземеш чеснови хлебчета, ако и мацката ти не яде от тях, защото тогава ще й миришеш да дядо й :mrgreen:

Ми аз затова съм си избрал жена, която яде и чесън, и лук, и люти чушки, че и трите в комбинация! Лютото гори калории. Пък ако не щеш да лъхаш на пикантно, винаги може да сдъвчеш някакъв копър/магданоз или орехи. Това от бившата го знам, щото тя пък не ядеше такива неща, сакън.

Едно е да ги ядеш по принцип, друго е да го направиш на първа среща, нали се сещаш :idea: :mrgreen: :mrgreen: Иначе и аз ако бях мъж това щеше да ми е първият тест, но не на първата среща, предполагам :mrgreen:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какво да не поръчваме на първа среща - предложения? :)

Мнениеот Bass » 08 Юли 2015, 16:36

Bambaa написа:Едно е да ги ядеш по принцип, друго е да го направиш на първа среща, нали се сещаш :idea: :mrgreen: :mrgreen: Иначе и аз ако бях мъж това щеше да ми е първият тест, но не на първата среща, предполагам :mrgreen:

Няма страшно, булка! Мъж ти го казва! Поръчвай чесъна и няма да се плашункаш! :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта